2D lazerio sumažinti rankų darbo Tėvo diena atvirukas

1. atvirukas už Tėvo diena 2. Pateikite nemokamai individualų dizaino pagal jūsų reikalavimą. 3. užtikrinti pasiūlyti aukštos kokybės produktą su priimtiną kainą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

2D lazerio sumažinti rankų darbo Tėvo diena atvirukas

handmade card.jpg

IMG_0809.JPG


Patarimai

Kai kurie žmonės sako: "vaikystėje tėvas yra visagalis; jaunimo tėvas yra antikvariniai; vidutinio amžiaus tėvas yra nereikalingas; senų sakė labiausiai žodžiai yra"kai mano tėvas pasakė...... "kodėl nežinau brangina, bus prarasti jausti jo brangiųjų, pasinaudoti galimybe, per šių metų birželio trečią sekmadienį, pirkti gvazdikų puokštė, imtis atviruką, siųsti savo meilę, sako:"Tėve, aš tave myliu!


packing and shipping 2.jpg


Company.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kokią informaciją turėtų leisti jums žinoti, jei norite užsakyti skrydį?
-Produktų dydis (ilgis x plotis x aukštis)
-Medžiagos ir paviršiaus apdorojimo.
-Spausdinti spalvas.
-Kokio kiekio.


2. kaip apie savo po pardavimo aptarnavimą?

Mūsų paslaugomis, galite būti tikri rasti jokių problemų, po to, kai gausite produkto, jūs galite susisiekti su mumis bet kuriuo metu ir išspręsime problemas operatyviai ir kantriai.


3. ar galite pavyzdžius, pagrįstus mūsų dizaino arba idėja?
Taip, mes galime padaryti mėginiai pagal savo dizainą ir idėja. Mes galime padaryti 3D iliustracijos pagal savo idėją savo patikrinimui ir tada eisim su mėginiais.


4. Kokia yra jūsų pakavimo terminas?
: Apskritai, mes pakuotės mūsų baltos dėžės ir rudos dėžės prekėms. Jei turite teisiškai registruotų patentų, mes pakuoti prekes savo firminių laukuose gavęs jūsų leidimą raides. Mes parodysime nuotraukas produktų ir pakuočių.


Hot Tags: 2D lazerio sumažinti rankų darbo tėvo dienos atvirukai, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigiai

Tyrimo

You Might Also Like