2D lazerio supjaustyti santuokos Sveikinimo atviruko konkurso

1. 2D lazerio kortelės, santuokos 2. importuojami pažangios mašinos iš Vokietijos ir Japonijos, pvz., spausdinimo mašina 3. pagrindinė rinka yra Europa, Japonija, Jungtinės Amerikos Valstijos
Pokalbis dabar

Informacija apie

2D lazerio supjaustyti santuokos Sveikinimo atviruko konkurso

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_1468.JPG


Patarimai

Vestuvės Benedictionem video ką sakyti? Pirmas dalykas, kurį reikia tiesiai prieš jus, pasakykite, kas jūs esate, po to išraiška, norai Oh.Video įrašas yra didelis pliusas, kad yra, jūs galite pamatyti savo išvaizdą, toną, išvaizdą ir pan., todėl yra taip pat akis į akį iliuzija, todėl kai tu sakai sveikinimus, jums taip pat gali parodyti šios dalies reikalavimus dėl veido išraiška, toks video Sveikinimas yra prasmingesnis!


Darbo procesas

produce process.jpg

packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar galiu gauti kitus elementus, siekiant suderinti savo kvietimus?

Taip, galime koordinuoti jums konkurso atrankos, pvz., žymes, išsaugoti dieną, vieta korteles, programa, meniu, skelbimai, ačiū kortelę ir daugiau nieko. Net jei jūs nematote jų nuotraukoje svetainėje, mes galime juos.


2. kaip gauti pasiūlymą?
Paprastai į pasiūlymą bus išsiųstas jums per vieną darbo dieną po visą informaciją apie produktus, aiškiai. Jei ką skubiai, galime citata Jums per 2 valandas, atsižvelgiant į visus duomenis jūs pateikiate.


3. kaip gauti mėginio?

Iš esmės, mėginio įmoką ir frachtą reikia mokėti iš savo pusės, jie bus grąžinti po pateikimo didelis užsakymas. Tada muzika ir išorinė išvaizda dizainas turėtų siųsti mums. Mėginių mes padarysime už jus.


4. kaip patikrinti savo prekes?

Mes padaryti mėginys pirmą kartą įsitikinti kokybe, patvirtinus, mes pradėsime gamybą. Ir mes nuoširdžiai Sveikiname apsilankyti mūsų gamykloje, arba paprašyti trečiųjų šalių patikrinti.


Hot Tags: 2D lazerio supjaustyti santuokos atvirukas kvietimą, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigiai

Tyrimo

You Might Also Like