2D Laser Cut motinos dienos norai sveikinimo atvirukai

1. Sveikinimo atvirukai motinos dienai 2. Gera paslauga ir greitas pristatymas mūsų įmonėje 3. OEM & ODM užsakymai taip pat yra sveikintinas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

2D Laser Cut motinos dienos norai sveikinimo atvirukai

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_0798.JPG


Patarimai

Motinos diena ateina, kaip vaikai, turime pašnekėti savo palaiminimus sunkiai dirbančiai motinai, padėkoti jiems už tai, kad suteikė man gyvenimo, tuo pat metu daviau man didžiausią laimę, tu esi toks geras, motina yra didžiausia pasaulis Žmonės, norime duoti savo motinai gilų bučinį, motinos dienos atviruką, kad galėtume panaudoti savo širdį dovana, motinos niekada nepadės dovanos vertės, jie tiesiog rūpinasi meile, kurią išreiškiate!


Darbo procesas

produce process.jpg

packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Laivybos kaina yra per didelė; Ar galite man pigiau pristatymo kainą arba nemokamai pristatyti?

Kai apskaičiuosime jums siuntimo išlaidas, naudosime pigiausią ir saugiausią kurjerį, o tai yra laivybos kompanija, kuri paprašo mus sumokėti, mes negalime suteikti jums pigesnių arba nemokamų, prašome maloniai suprasti.


2. Kaip aš galiu pateikti užsakymą?
a. Skambinkite mums, jei skubate.
b. Bendraukite su mūsų internetinių paslaugų pardavimo komanda.
c. Norėdami kuo aiškiau užpildyti reikalingas detales, kad galėtume grįžti per 24 valandas.


3. Ką apie masinio gamybos laiką?

Tiesą sakant, tai priklauso nuo užsakymų kiekio ir sezono, geriausias mūsų įrašas per savaitę tiekia 10 000 sveikinimo atvirukų. Apskritai, mes siūlome pradėti tyrimą praėjus dviem mėnesiams iki datos, kurią norite gauti produktus jūsų šalyje.


4. Kaip patikrinti savo prekes?

Pirmiausia imame pavyzdį, kad patvirtintume kokybę, kai patvirtinsime, pradėsime gamybą. Ir mes nuoširdžiai sveikiname Jus apsilankyti mūsų gamykloje arba paprašyti trečiosios šalies patikrinti.


Hot Tags: 2d lazeriu iškirpti motinos diena nori sveikinimo atviruką, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like