3D lazeriu pjaustyti vestuvių dieną pop up sveikinimo atvirukas

1.Imported pažangios mašinos iš Vokietijos ir Japonijos, pavyzdžiui, spausdinimo mašinos, 2.Main rinka yra Europa, Japonija, JAV. 3.100% gamintojas ir gali dizainą patys
Pokalbis dabar

Informacija apie

3D lazeriu pjaustyti vestuvių dieną pop up sveikinimo atvirukas

3D kortelė


Patarimai


Atsakyti vestuvių korteles

Atsakyti kortelė siunčiama su kvietimus svečiams; tikslas yra gauti atsakymą iš svečių, kad būtų galima suskaičiuoti vyrų lankytojų skaičių. Atsakyti kortelę, pažymėtą dieną prieš grįžimą, jei per savaitę po datos negavote atsakymo, galite skambinti.


3D lazeriu pjaustyti vestuvių dieną pop up sveikinimo atvirukas


Kompanijos profilis

Vestuvių diena Pop Up sveikinimo atvirukas

Winpsheng kontroliuoja gaminių kokybę pagal IOS9001 standartus, o visi mūsų elektroniniai gaminiai gali perduoti CE ir ROSH standartus. Mes siekiame suteikti klientams kokybiškus produktus ir paslaugas.

  Visa gamybinė komanda siekia pristatyti aukščiausios kokybės gaminius iki paskutinės detalės. Daugiau nei 10 metų vystymas suteikia mums daugiau patirties. Klientų pasitenkinimas yra mūsų svarbiausias prioritetas.

Pristatymas laiku. Mūsų įprastinis mažų rankų darbo atviruko užsakymo laikas yra 15-20 dienų. Dėl muzikos atvirukai yra 20-25 dienų. CTS ir paslaugos.


Sertifikatai

Vestuvių diena Pop Up kortelė


Turgus

Vestuvių Pop Up sveikinimo atvirukas

3D lazeriu pjaustyti vestuvių dieną pop up sveikinimo atvirukas

DUK


1. Koks yra kortelės dydis?
Mes pritaikome produktus, galime pritaikyti bet kokį dydį pagal jūsų poreikius.

Mūsų citata grindžiama dydžiu, medžiaga ir tt

Mes norime padėti jums kurti savo popieriaus produktus.2. Kaip užsisakyti?

1). Tyrimas elektroniniu paštu arba telefonu ar kitais būdais iš pradžių, pasakykite man savo reikalavimą.

2). Tada atsiųskite man savo dizainą (AI / CDR / FDF / PSD, aukštesnė nei 300dpi). Ar galime padėti jums sukurti dizainą.

3). Po to, kai patvirtinsite galutinį failą ir kainą, bus pateiktas oficialus PI

4). Gamyba bus organizuojama sumokėjus mokestį.


3. Kodėl galite pagaminti nedidelę spausdinimo ir pakavimo produktų paketo paketą?

Mes turime 3 komplektus "Epson" skaitmeninio formato spausdinimo, 2 komplekto automatinio kompiuterio pjovimo staklės ir tt, greitai gamina pavyzdžius su įranga, taip pat turi automatinį kartono dėžutės pasta gamybos liniją, taip pat patyrusių, kvalifikuotų gamybos komanda, todėl galime būti lanksčiu, greitu įvairių dydžių ir įvairių tipų pakavimo dėžutės pasirinktiniu spausdinimu.4. Ar galiu pagreitinti laivybą?

Galite atnaujinti savo siuntimą į "FedEx Overnight" (arba panašią "Express" paslaugą), kuri gali padėti įvykdyti jūsų terminą. Nesuskaičiuojama laivyba neturi įtakos 10-15 dienų spausdinimo trukmei.
Hot Tags: 3d laser cut vestuvių diena pop up sveikinimo atvirukas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like