Krikštyti atvirukas krikščioniškos

1. atvirukas krikščioniškos 2. Pateikite nemokamai individualų dizaino pagal jūsų reikalavimą. 3. užtikrinti pasiūlyti aukštos kokybės produktą su priimtiną kainą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Krikštyti atvirukas krikščioniškos

handmade card.jpg

IMG_2431.JPG


Patarimai

Pastorius bažnyčios krikštą krikščionis jau tikėti. Dabar yra būdų Krikštas, lašai ir pan. Terminu John the Baptist buvo Kryžių į upę. Tai reiškia, kad Dievas atleido savo nuodėmes, viskas yra nauja, ir ten yra naują gyvenimą Kristuje.

Mes nesame tikintysis, tačiau mes padarėme korteles už skirtingų religijų ir žinoti įvairių taisyklių. Mes gerbiame visus jus. Tai mūsų pažadas.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip užsisakyti?

Prašome atsiųsti mums jūsų pirkimo užsakymą elektroniniu paštu, arba galime atsiųsti jūsų patvirtinimo, išrašote SF. Reikia informacijos, kaip toliau.
1) produkto informacija: kiekis, specifikacija (dydžio, medžiagos, technologijos ir pakavimo reikalavimai ir t.t.)
2) siuntimo informaciją: savo įmonės pavadinimą, telefono & fakso numeris, adresas, paskirties uoste.


2. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.


3. kiek laiko užtruks gauti savo užsakymą?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada patariame gamybos laiką, kol jūs įdėti į order.if jūs turite skubiai termino ir mes pamatyti, ką mes galime padaryti.


4. ką daryti, jei aš turiu kai kurių specialių reikalavimų?

Klientų specialios reikalauja tvarka pvz., bandymų reikalauja arba tarptautinius standartus susitikti, susisiekite su mumis iš anksto, kad mes galite užsisakyti medžiagų teisingai.Hot Tags: krikštyti atvirukas krikščioniškos, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigiai

Tyrimo

You Might Also Like