Gimtadienio karalienės lazeriu supjaustytas sveikinimo atvirukas

Tai yra gimtadienio atvirutė. Viršelio dizainas yra dvi taurės ir karūna.Ji sako: „gimtadienio karalienė“. Kortelės spalva daugiausia yra rausva.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Tai yra gimtadienio atvirutė. Viršelio dizainas yra dvi taurės ir karūna.Ji sako: „gimtadienio karalienė“. Kortelės spalva daugiausia yra rausva.

Prekės aprašymas
未标题-6.jpg


Prekės elementas: Gimtadienio karalienės lazeriu supjaustyta sveikinimo atvirutė

Proga: Gimtadienis

Medžiaga: 250 gsm art popierius, specialus popierius arba pritaikytas

Paviršiaus apdaila: Lazeriu pjaunamas karštas šleifas

Mėginys: 7-10 dienų mėginiui

OEM: Sutinku


Rankų darbo kortelių gamybos procesas

rankų darbo kortelių darbo srautas

Mes gaminame elektroninę kortelę įmonėje. Mes turime savo spausdinimo mašiną, paviršiaus apdailos mašiną, patys kortelės dalį padarome patys. Mes taip pat turime elektroninę surinkimo liniją, sumanius darbuotojus atlikti garso modulio dalis.


Apie mus

„Winpsheng“, pastatytas su 6000 m 3 gamykla, yra Šendženo mieste, Guangdong'e. Su patyrusiais darbuotojais ir pažengusiais faclities.Winpsheng buvo labiausiai specializuota gamykla visų rūšių popieriui ir elektroninėms kortelėms. Mūsų metiniai pardavimai siekia 16 milijonų JAV dolerių. Mokslinių tyrimų ir plėtros skyrius gali išplėsti jūsų idėją ir dizainą paversti realiais gaminiais. Taip pat vargas gali suteikti jums naujų indų. Mes žinome, kad sveikinimo atvirutė yra mūsų ateitis ir mes niekada nesustojame šioje srityje.

company.pngfactory.pngwinpsheng team.jpg


DUK

0_ $ 6MH6`PU13OZ6EEC8OT ~ D

Tyrimo