Kalėdų pop up kortelė-Vivid Tutorial kortelės mėgėjams / Vaikai / šeimos

Kalėdų pop up kortelė-Vivid Tutorial kortelės mėgėjams / Vaikai / šeimos

Daugiau nei 12 metų patirtis gaminant visų rūšių popierinius gaminius, pvz., Atviruką su elektronine, popierine dėže ar lipduke, lipduką, popierinį maišelį ir pan.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kalėdų pop up kortelė-Vivid Tutorial kortelės mėgėjams / Vaikai / šeimosMedžiaga

Popierius

Dizainas

Daugelis gali pasirinkti

OEM

TAIP

Dydis

15x15cm, 10x15cm ir tt, taip pat gali pritaikyti

Spalva

Raudona arba pritaikyta

Įtraukti

Kortelė ir apvalkalas

Priedai

Lazeriu iškirpti ir rankų darbo

Uostas

NINGBO / SHANGHAI

Pristatymo laikas

Atskleisti

Min. Užsakymo kiekis

300 vnt / dizainas, jis yra apyvartinis

Mokėjimas

30% depozitas pagal T / T

Parinkties laikas:

3-5 paras mėginiams

Dizainas

Kaip jūsų pasirinktinis dizainas / meno kūrinio failas / originalo pavyzdys.
Profesionalūs dizaineriai gali jums sukurti kūrinius

Kortelės istorija


Kalėdų pop-Up Card-Vivid pamokos kortelės mylėtojams / vaikams / šeimoms: "Pop Up" kortelės paprastai pateikiamos ypatingomis progomis, pavyzdžiui, gimtadieniais, Kalėdomis ar kitomis šventėmis, taip pat siunčiamos perteikti ačiū arba išreikšti kitus jausmus.图片 17.png

Gaminti process.jpg

Pasirinkite korteles

Pasirinkite atsakymų kortelių dydį ir formatą. Populiariausias dydis ir forma yra 4 barai, standartinis popieriaus dydis 3,5-3,5 colio. Šis popieriaus dydis yra plačiai prieinamas, ir galėsite rasti daugybę vokų, kad atitiktų korteles. Tai taip pat mažiausias popieriaus dydis, kurį priėmė Jungtinių Valstijų pašto tarnyba. Tačiau galite pasirinkti bet kokią formą ir dydį.


Rinkodara 1.jpgDUK

1. Kada galiu gauti mano užklausos citatą?

Paprastai citata bus išsiųsta jums per vieną darbo dieną, kai visi duomenys bus aiškūs. Jei kas nors skubus, mes galime pasiūlyti jums per 2 valandas, remiantis visa pateikta informacija.


2. Kaip gauti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

Po kainų patvirtinimo galite reikalauti, kad mėginiai patikrintų mūsų dizainą ir popieriaus kokybę. Dėl spausdintų pavyzdžių mes patikrinsime nuo 30 iki 100 dolerių, kad padengtume filmavimo ir spausdinimo išlaidas. Pavyzdinės kainos gali būti grąžintos vėl patvirtinus užsakymą.


3. Dėl tų pačių produktų, kodėl jūsų kaina yra didesnė už kitą tiekėją šioje rinkoje?

Skirtingi gaminiai turi skirtingą kainą, nors tas pats produktas, kuris naudoja skirtingą popierių ir apdirbimą, turės skirtingą kainą, nes tiekėjai mums pranašauja, kad klientams suteiksime geriausią išankstinį pardavimą ir garantinį aptarnavimą!


4. Kaip apie jus aptarnauti po pardavimo?

Galite būti tikri dėl mūsų paslaugos, raskite kokių nors problemų gavus produktą, bet kada galite susisiekti su mumis ir greitai ir kantriai išspręstume problemas.


5. Kokių spausdintuvų turite?
Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvus ir interneto spausdinimo spausdintuvus. Pagal skirtingus kiekius, spausdinimui naudojame skirtingus spausdintuvus. Galite gauti konkurencingą kainą.

Hot Tags: Kalėdų pop-up card-ryškios pamoka kortelės mėgėjams / vaikai / šeimos, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like