Sukurkite naminių gimtadienio kortelių senelius

1. Sveikinimo atvirukai seneliai 2. Greitas ir protingas atsakymas 3. Profesionalus dizaineris, siūlome dizaino paslaugą
Pokalbis dabar

Informacija apie

Sukurkite naminių gimtadienio kortelių senelius

handmade card.jpg

IMG_0619.JPG


Patarimai

Dovana gaunančio asmens požiūriu tai, kas jiems naudinga, nebūtinai yra tai, kas juos džiugina, bet teikėjo požiūriu. Dovanų suteikimo tikslas - ne suteikti žmonėms dovaną daug praktinės vertės, bet ir juos vertinti, prisiminti jus.

Taigi, ar norite išbandyti individualią gimtadienio sveikinimo atviruką?


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kas yra 100% grąžinimo politika?

Mes remiame savo produktų ir paslaugų kokybę. Jei esate ne 100% patenkintas savo pirkimu iš mūsų, tiesiog susisiekite su mumis per 45 dienas nuo pristatymo datos, kurią gausite, ir mes grąžinsime visą produkto kainą (-us)


2. Kaip gauti pavyzdį?

Paprastai pavyzdžio mokestis ir krovinys turi būti apmokestinami jūsų pusėje, jie bus grąžinami pateikus didelį užsakymą. Tada muzika ir išorinis išvaizda turėtų būti siunčiami mums. Mes atliksime mėginius tau.


3. Ar galiu pasišalinti laivą?

Galite atnaujinti savo siuntimą į "FedEx Overnight" (arba panašią "Express" paslaugą), kuri gali padėti įvykdyti jūsų terminą. Nesuskaičiuojama laivyba neturi įtakos 10-15 dienų spausdinimo trukmei.


4. Kokią garantiją galite suteikti man?

Gavę savo prekes rudos sulankstomos dovanų dėžutės dėka, nedvejodami kreipkitės į savo problemą apie mūsų paslaugą ar kokybę, jūsų bendras yra geriausias būdas pagerinti mūsų kokybę. Mes surasime geriausią sprendimą kartu.Hot Tags: sukurti naminių gimtadienių atvirukus seneliai, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like