Kūrybos lazeriu pjauti fortepijono gimtadienio atvirukas

Kūrybos lazeriu pjauti fortepijono gimtadienio atvirukas

1. pirmaujanti gamyba ir spausdinimo ir pakavimo sprendimus klientams visame pasaulyje. 2. profesionalių dizainerių komanda skirtingose rinkose ir kultūros poreikiams patenkinti.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kūrybos fortepijono gimtadienio atvirukas pjovimas lazeriu

8-3.jpg


Popierius: C1S meno popieriaus

Spausdinti: CMYK

Spalva: raudona

Dydis: 150 mm x 150 mm

Paviršiaus apdaila: Laser cut kortelė

MOQ: 500

Prievadas: Honkongas / Shengzhen

Pakuotė: Viename voke ir vienas maišelis


Atvirukas yra emocinis bendravimas tarp žmonių, o toks ryšys dažnai išreiškiama trumpus sakinius. Su laiku, skirtingų medžiagų, funkcijas ir atvirukai taip palaipsniui pasirodo, pvz., rankų darbo atvirukai, atvirukas, muzikos pop iki kortelės ir t.t., išreikšti žmonių viltis ir vizija.Pakavimo & pristatymas


packing and shipping 2.jpg
Kompanijos profilis

company 4.jpg


Shenzhen Winpsheng amatų. Co, Ltd buvo įkurta Shenzhen Kinijos, 2008.We turi savo 6000 kvadratinių metrų modernus fabrikas su šiuolaikiniais patogumais (keturių spalvų mašinos Karštos folijos mašina, automatinis klijavimo mašinos, štancavimo mašinos, die pjovimo mašina, ir t. t.) gali remti aukštos galutinių produktų su griežtą kokybės kontrolę.

Visi mūsų produktai yra eksportuojami, Europoje, Japonijoje ir UPS yra mūsų pagrindinė rinka. Geros kokybės, kūrybinės ir profesinės yra mūsų stiprybė. Mes sukūrėme stabilią bendradarbiavimo santykius su daugybe patikimų tiekėjų, ir yra profesionali komanda dirba su didelio efektyvumo, pasiruošę aptarnauti klientus visame pasaulyje su didele aistra.

Mūsų devizas – kartu kiekvienas žmogus pasiektų daugiau.


marketing 1.jpgSertifikatas

certificates.jpg


DUK

1.Dėl pačių gaminių, kodėl jūsų kaina yra didesnė nei kitų tiekėjo šioje rinkoje?

Skirtingi produktai turi skirtingų kainų, nors pats produktas, kuris naudoja kitokį popierių ir apdailos turės skirtingų kainų, kaip tiekėjų, mes Lenkijos Pajūris teikti geriausias iki pardavimo ir garantinio aptarnavimo paslaugas klientams!


2. kaip aš manau kad po i mokėjimo galite siųsti prekes man?

Visų pirma, jei mes nesiuntė tvarka gavus mokėjimą, jūs galite pateikti skundą apie alibaba, alibaba bus spręsti jums; Tada mes esame aukso tiekėjo alibaba metų, jūs galite matyti jokių blogų atsiliepimų ar skundą, mes esame patikimas ir patikimas tiekėjas.


3. ar mes turime mūsų logotipą ar įmonės informaciją apie jūsų produktų ar paketą?

Tikrai. Tiesiog reikia atsiųsti mums savo logotipą ir pasakykite mums, ką paviršiaus apdailos norite, tada jūsų logotipas gali būti rodomas produktų spauda, UV lakavimas, karšto štampavimo, įspaudimo, Debossing, šilko ekrane, spausdinimo ar lipdukas.


4. kaip pateikti užsakymą?
a. susisiekti su mumis telefonu, jei esate skubėti.
b. kalbėtis su mumis internete teikiamomis paslaugomis.
c. pildyti mūsų kuo aiškesnis, reikalingus duomenis, kad mes galime gauti jums atgal per 24 valandas.

Hot Tags: kūrybos lazeriu pjauti fortepijono gimtadienio atvirukas, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigiai

Tyrimo

You Might Also Like