Individuali 2D Laser Cut Wodden sveikinimo atvirutė

1. Lazerinė medžio plokštė 2. Importuotos pažangios mašinos iš Vokietijos ir Japonijos 3. Pagrindinė rinka yra Europa, Japonija, JAV.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Individuali 2D Laser Cut Wodden sveikinimo atvirutė

Handmade Greeting Card.jpg

Customized Wooden Gift Greeting Invitation Card Postcard With Envelope 6.jpg


Patarimai

Šiandien vis daugiau ir daugiau žmonių pradeda ryžtingai rūpintis aplinkosaugos problemomis, taip pat atsirado medžio, bambuko ir kitų aplinkai nekenksmingų medžiagų kortelės, kortelės tipas atitinka šiuolaikinės žaliosios medienos tendenciją, atsargiai poliruotas medinis gaubtas, regimieji efektai ir jaustis yra puikus, gali būti laikomi verslo dovanomis dalytis.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar imties mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai, kai patvirtinate masinę produkciją, imties mokestis gali būti grąžinamas, tačiau dėl konkrečios situacijos kreipkitės į žmones, kurie seka jūsų užsakymą.


2. Kaip kreiptis į jūsų aptarnavimą po pardavimo?

Galite būti tikri dėl mūsų paslaugos, raskite kokių nors problemų gavus produktą, bet kada galite susisiekti su mumis ir greitai ir kantriai išspręstume problemas.


3. Kaip galiu gauti tikslią kainą?

Yra keletas pagrindinių specifikacijų, kurias turime žinoti kainų apskaičiavimui, ty kiekiui, dydžiui, produktų formai (nuotraukoms), medžiagai ir spalvotai spausdinimui bei paviršiaus apdailai (gali būti nurodoma paaiškinti nuotraukas mūsų tinklalapyje), tada geriausias kaina bus išsiųsta jums laiku.


4. Kaip patikrinti savo prekes?

Pirmiausia imame pavyzdį, kad patvirtintume kokybę, kai patvirtinsime, pradėsime gamybą. Ir mes nuoširdžiai sveikiname Jus apsilankyti mūsų gamykloje arba paprašyti trečiosios šalies patikrinti.


Hot Tags: individualizuota 2d lazerio pjovimo wodden atvirukas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like