Individuali

Individuali "Laser Cut" gimtadienio torto kortelė / "Laser Cut" kortelės, skirtos gimtadieniui

Kokybės garantija: mes turime daugiau nei 3 kartus patikrinti medžiagą iki gatavų prekių, įskaitant IQC, PQC, PQA.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Individuali "Laser Cut" gimtadienio torto kortelė / "Laser Cut" kortelės, skirtos gimtadieniui

Kortelės istorija

laser cut paper invitations

Individuali "Laser Cut" gimtadienio torto kortelė / "Laser Cut" kortelės, skirtos gimtadieniui: deganti žvakė stovi ant gimtadienio pyrago viršaus, šis ryškus trijų sluoksnių pyragas yra juokinga dovana. Kadangi kortelėje yra tik gimtadienio pyragas, šią kortelę gerai nusiųsti kaip gimtadienio dovaną. Bet jei norite išsiųsti kaip vestuvių kortelę, galime lazerio "Happy Wedding" ant viršelio ir puslapio viduje, tai mums labai lengva tai padaryti. Gavęs šią "pop-up" kortelę, jis jausiuos saldus, tiesiog mėgaudamas tikru gimtadienio pyraga. Be to, ši kortelė yra labai pigi.


Gamybos aprašymas


Popierius: meno popierius, matinis popierius, nepadengtas popierius, ofsetinis popierius, neutralus popierius, popierinis popierius ir kt

Spalva: 4 spalvos (CMYK) arba Pantone spalva

Forma: kvadratas arba individualizuota

Dydis: 150mm × 150mm arba customiz

Paviršiaus apdaila: laminavimas, UV, karšto štampavimas, įspaudimas, lazeris, blizgučiai


Lazeriu iškirpti gimtadienio atvirukaiKitas produktas


laser cut card blanks


Kompanijos informacija

Didmeniniai lazeriu nukirsti kvietimaiTurgus


Didmeniniai lazeriu nukirsti kvietimai


DUK

1. Koks yra produkto dydis?

Mes gaminame pagal užsakymą bet kokį dydį, kurį galime pagaminti pagal jūsų poreikius. Todėl, kaip jūs žinote, jūsų dydis priklauso nuo jūsų dydžio, kainos dydis yra skirtingas, prašau leiskite man žinoti, koks dydis bus jūsų reikalavimas? Jei neturite produkto dydžio idėjos, mes galime pasiūlyti jums ir dydį.


2. Ar esate tiesiogiai gamykla?

Taip! Mes esame 100% manufaktūra specializuojasi spausdinimo ir pakavimo daugiau nei 26 metų su 10.000 kvadratinių metrų dirbtuvių plotas Guangdong Kinija. Mes turime daugiau nei 30 spaudos mašinų. Sveiki atvykę į mūsų gamyklą!


3: Kiek laiko galiu gauti šį pavyzdį?
Gavęs imties mokestį ir patvirtino visą medžiagą ir dizainą, mėginio laikas trunka 3 dienas, o greitam pristatymui paprastai reikia apie 3-5 dienas.4: Kada galiu gauti užklausą dėl citatos?
Paprastai citata bus išsiųsta jums per vieną darbo dieną, kai visi duomenys bus aiškūs. Jei ką nors skubiai, mes galime pasiūlyti jums per 1 valandą, remiantis visa pateikta informacija.


5: Kaip kainų nustatymas ir kainų konsultavimas?

Mes vertiname produktus pagal klientų pasirinkimą medžiagų, spausdinimo ir kitų procesų srauto ir pan. Ir jūs galite gauti užklausą TM, skype arba siųsti mums el. Laišką.


Hot Tags: Pritaikytos lazeriu iškirptos gimtadienio tortas kortelės / lazerio kirstukai gimtadieniui, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like