Eifelio bokšto modelis Valentino dienos pop up kortelė

Eifelio bokšto modelis Valentino dienos pop up kortelė

Eifelio bokšto modelis "Valentino dienos pop up" kortelė. Daugelis jaunų žmonių nori patirti dramatišką laiką, ypač Valentino dieną. Paryžius garsėja savo romaną, kai Eifelio rankšluostį užsidega naktis, tai bus puikus laikas išreikšti savo meilę. .
Pokalbis dabar

Informacija apie

Eifelio bokšto modelis Valentino dienos pop-up kortelė


"Pop Up" kortelės dažniausiai teikiamos ypatingomis progomis, pvz., Gimtadieniais, Kalėdomis ar kitomis atostogomis, taip pat siunčiamos perteikti ačiū arba išreikšti kitus jausmus.


Paprasta Paryžiaus modelio Valentino dienos Pop Up kortelėĮkurta

2011 m

Darbininkas

55

Įranga

6 vnt. Lazerinio pjovimo staklės; 3 vnt. Lazerinė mašina graviravimo ir pjovimo kortelėms; 1 pc štampavimo mašina; 2 vnt. Ekrano spausdinimo mašina; 2 vnt. CNC; 2 vnt. Abrazyvinio apdailos mašina

Produktai

Akrilas; Kortelė; Medžio dirbiniai ir IR akrilas

Talpa

150000 / month bazė skirtingiems produktams

Pristatymo laikas

5-7 darbo dienos po užsakymo lapo patvirtinimoKompanijos informacija


Mūsų gamintojas turi daugiau nei 10 metų turtingos patirties, kaip padaryti sveikinimo atviruką. Per pastaruosius penkerius metus dizaino skaičius kompanijoje siekė tūkstančių.

Kiekvienais metais bendrovė tiekia į rinką apie 100-200 naujų dizainų su daugybe skirtingų temų, tokių kaip festivaliai, architektūra, filmai, peizažai, meilė, jubiliejai ... ir gauna daug teigiamų partnerių ir klientų atsiliepimų. Be nuolatos atnaujinamų produktų temų, darbuotojų įgūdžių tobulinimo, naujoviškų naujų statybos metodų, bendrovė nuolatos keičia savo dydį, stiliaus gaminių išvaizdą ir pakuotės specifikacijas, etiketes, kurios atitinka kiekvieno rinkos segmento poreikius.

工厂 无 字 .jpg

Tyrimo