Rankų darbo dvidešimt sidabrinių vestuvių jubiliejų kortelė

1. 25. sidabro vestuvių sukakties kortelė 2. Šilta sveikinimo atvirukai tėvams 3. Individuali sveikinimo atvirukas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo dvidešimt sidabro vestuvių jubiliejaus kortelė

Visa šeima turi susirenka tėvų sidabro vestuvėms. Savo vestuvių jubiliejaus proga jūs turėtumėte nusiųsti jiems tiek širdingas sveikinimus, tiek geriausius sveikinimo, ilgo gyvenimo ir laimės linkėjimus. Tuo pačiu metu taip pat yra gera proga pasakyti savo tėvams už jų auginimą. Gerai elgtis su jais ir praleisti daugiau laiko juos palikti.


Handmade Greeting Card.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Darbo procesas

produce process.jpgDalis klientų

part of customers.jpg


DUK

1. Kokia yra jūsų kaina?
Kaina priklausys nuo jūsų muzikos laiko, pritaikyto modulio ir medžiagos bei tt Taigi, norėdami paruošti norimą muziką, savo dizainą, apdailos apdailą, jei norite ir atsiųskite mums, mes suteiksime tikslią kainą.


2. Koks jūsų pakavimo terminas?
Paprastai mes pakuojame savo prekes baltos spalvos dėžutėse ir rudos dėžutėse. Jei turite teisėtai įregistruotą patentą, mes galime pakuoti prekes savo prekinio ženklo dėžėse po to, kai gavote leidimo laiškus. Parodysime jums produktų ir paketų nuotraukas.


3. Ar galite atsiųsti kainų katalogą?

Mūsų gaminiai yra visi pritaikyti, skirtingi klientai turi skirtingus reikalavimus. Visi reikalavimai, prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Mes visada čia.Hot Tags: rankų darbo 25. sidabro vestuvių jubiliejaus kortelė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like