Lazeriu pjauti 2D 50 Auksinių vestuvių jubiliejų kortelės

1. saugi užsakymas. 2. puikių atsiliepimų. 3. pristatymo datos garantuoti. 4. Sveiki OEM, ODM. 5. mes turime praeiti BSCI, FSC, GSV, ISO sertifikavimas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Lazeriu pjauti 2D 50-Auksinių vestuvių jubiliejų kortelės

handmade card.jpg

IMG_0924.JPG


Patarimai

Skaitmeniniame amžiuje, kaip ir skaitmeninių technologijų epochą, palikimas 's chief executive, leidyba, matė grįžti prie tradicinės spausdintos kortelės. Nes flash kortelės spausdinimo pačiupinėti elektroninių atvirukai neturi būti, ypač jei atspausdintos kortelės yra labai raktinius žodžius ar priversti žmones šypsotis (nuostolio) ataskaitoje, tai taip pat savotiškas neeilinę patirtį.


Pristatymas

shipping methods 1.jpg


Kompanijos profilis

company profile3.jpg

Shenzhen Winpsheng amatų Co, LTD buvo įkurta 2008 m., mes esame gamintojas specializuojasi kuriant ir gaminant popieriaus kortelės, įskaitant rankų darbo atvirukas/3d atvirukas/Lazeriniai pop-up iškirpti atvirukas/muzikos kortelės/atvedė sveikinimo atviruką ir popieriaus elektroninių kortelių elementų ir pan.

Mūsų profesionalūs inžinieriai ir dizaineriai gali kurti produktus jums, net jei jūs tiesiog apvalios idėja ar paprastas nuotraukų, mes galime juos Brandaus dizainui.


Sertifikatai

certificates.jpgmarketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

5. Kada gauti citata mano užklausa?

Paprastai į pasiūlymą bus išsiųstas jums per vieną darbo dieną po visą informaciją apie produktus, aiškiai. Jei ko nors skubiai, mes citata Jums per 2 valandas, pagal visus pateikiamus duomenis.


37. kiek laiko užtruks gauti savo užsakymą?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada patariame gamybos laiką, kol jūs įdėti į order.if jūs turite skubiai termino ir mes pamatyti, ką mes galime padaryti.


51. jūsų įmonės užsakymą spausdinimo produktai tikrai turi ne MOQ?

Taip, nes mes turime lanksčios tiekimo grandinėje, taip sutinku spausdinimo pritaikymas su jokia moq, be to, specialios formos poreikius pelėsių produktų, pavyzdžiui, žiedinę kartonines dėžes ir kitais ypatingais atvejais

19. kaip pateikti užsakymą?

1 žingsnis: Gauti tyrimo
Step2: Pasiūlymo duomenis, kurie pateikiami remiantis
3 žingsnis: Patvirtinimas, kainos ir dizaino maketas
Step4: Paragauti korektūros, jei to reikalauja
Step5: 40 % gausime indėlių
Step6: masinės gamybos
Step7: Pažanga grįžtamojo ryšio
Step8: Laivybos pranešimas
Step9: Kaip krovinių ir balansas
Step10: siunta
Step11: Po pardavimo paslaugos


Hot Tags: lazeriu pjauti 2d 50 Auksinių vestuvių jubiliejų plokščių, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigiai

Tyrimo

You Might Also Like