Lazeriu pjauti 2D 60 gimtadienio atvirukai ir sveikinimai

1. profesinės informacijos produktų, siūlomų. 2. pažangios gamybos įrenginius, brandžios technologijos. 3. labai vertingos ekonomiškai.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Lazeriu pjauti 2D 60 gimtadienio atvirukai ir sveikinimai

handmade card.jpg


IMG_0176.JPG


Patarimai

Gimtadienio atvirukas. Jis yra pagamintas iš specialaus popieriaus su 300gsm natūra. Kortelės dydis yra 166X232mm, kai atidarytas, tai 116X166mm kai uždarytas. Paviršiaus apdaila yra keturių spalvų spausdinimo ir Karštos folijos, su EVA pasta du smulkių aksesuarų.Tai vienas mėginys iš mūsų, jei jums reikia, jūs galite pateikti savo dizainą, mes galime suprasti savo idėją kaip atviruką jums.mas yra keturių spalvų spausdinimo ir Karštos folijos, su EVA pasta du smulkių aksesuarų.


Pristatymas

Packing and shipping3.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Shenzhen Winpsheng amatų. Co, Ltd buvo įkurta Shenzhen Kinijos, 2008.We turi savo 6000 kvadratinių metrų modernus fabrikas su šiuolaikiniais patogumais (keturių spalvų mašinos Karštos folijos mašina, automatinis klijavimo mašinos, štancavimo mašinos, die pjovimo mašina, ir t. t.) gali remti aukštos galutinių produktų su griežtą kokybės kontrolę.

Su 14 metų patirtį kartu su puikios kokybės, pažangių paslaugų ir konkurencingas kainas,-pasirinkimas pelnė daugelio klientų pasitikėjimą ir paramą. Profesionalus jauna komanda, skirta pardavimų vadybininkas, kuris yra visada pasiruošę suteikti jums geriausią aptarnavimą.


Sertifikatai

certificates.jpg


marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip pateikti užsakymą?

Galite kreiptis į bet kurį iš mūsų pardavimų asmuo išduoti vykdomąjį raštą. Pateikite išsamią informaciją apie jūsų poreikius kuo aiškesnis. Taigi, mes galime atsiųsti jums siūlome pirmą kartą. Projektuojant ar toliau diskutuoti, tai geriau su mumis prekybos vadybininkas Alibaba, Skype, elektroniniu paštu, WhatsAPP arba kitų tiesioginių būdų, jeigu užtrukimai.


2. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.


3. Jei produktai turi kai kurių kokybės problema, kaip jūs spręsti su juo?

Kiekvienas žingsnis gamybos ir gatavų produktų, bus patikrinti QC departamentas prieš siunčiant. Jei produktų kokybės problema sukelia mums, mes suteiksime keitimo paslaugas.


4. koks dėžės dydį ir struktūrą?

1. visi langeliai yra pritaikyti ir pateikti visi išsamūs reikalavimai gali būti

klientams, jau tikrai OEM paslaugų tiekėjas.
2. Jei neturite idėjos apie matavimus ir struktūrą savo produktų, mūsų profesionalių dizainerių komanda gali pasiūlyti ir tirpinio jums.
Hot Tags: lazeriu pjauti 2d 60 gimtadienio atvirukai ir sveikinimai, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigiai

Tyrimo

You Might Also Like