Lazeriu pjauti 2D atvirukas Kalėdoms

1. konkurencingumo Minimalus užsakymo kiekis Jūs turėsite daugiau galimybių paliesti mūsų kokybės, nes mes siūlome konkurencingas MOQ už jus 2. Pristatymas laiku Laiku garantuoja mūsų standartinių procesų valdymo sistema
Pokalbis dabar

Informacija apie

Lazeriu pjauti 2D atvirukas Kalėdoms

handmade card.jpg


43-2.jpg


Patarimai

Palaiminimas tipo Kalėdų kortelė: tai yra labiausiai paplitęs tipas Kalėdų kortelė, nes pati Kalėdų kortelė paveldėjo svarbi funkcija, Sveikinimų, t. y. siųsti palaima.

kai Kalėdos — — tai labai svarbi šventė, ateina, žmonės bus skirti daugiau dėmesio, šį kartą daugiau jie nori išreikšti savo jausmus, draugai ir mylimi, daug įvairių pramogų ir tipas palaiminimas Kalėdiniai atvirukai yra gaminami.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Šiandien Winpsheng buvo vienas iš svarbiausių gamintojų kokybės atvirukas elementus su/be elektroninių, pavyzdžiui, rankų darbo atvirukas, muzikos atvirukas, LED atvirukas, 3D atvirukas pop-up...

Mes sukūrėme stabilią bendradarbiavimo santykius su daugybe patikimų tiekėjų, ir yra profesionali komanda dirba su didelio efektyvumo, pasiruošę aptarnauti klientus visame pasaulyje su didele aistra.
Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar jūs dizainas mums?

Taip, mes turime profesionalų komanda, turintys solidžią patirtį vestuvių dobrodziejstwa projektavimo ir gamybos. Tiesiog pasakykite mums savo mintis, mes padėsime vykdyti savo mintis į tobulą laukus, pvz., dydis, spalva, savo logotipą...


2. kokiais spausdintuvais ar turite?
Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvai ir žiniatinklio spausdinimo spausdintuvai. Pagal skirtingus kiekius, mes naudojame skirtingus spausdintuvai spausdinti. Jūs galite gauti konkurencingą kainą.


3. kaip pateikti užsakymą?

Galite kreiptis į bet kurį iš mūsų pardavimų asmuo išduoti vykdomąjį raštą. Pateikite išsamią informaciją apie jūsų poreikius kuo aiškesnis. Taigi, mes galime atsiųsti jums siūlome pirmą kartą. Projektuojant ar toliau diskutuoti, tai geriau su mumis prekybos vadybininkas Alibaba, Skype, elektroniniu paštu, WhatsAPP arba kitų tiesioginių būdų, jeigu užtrukimai.


4. ką daryti, jei turiu nusiskundimų?

Mes norime suteikti jums 100 % pasitenkinimą. Vis dėlto kyla susirūpinimą ar problemų, nedelsdami susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu, todėl galime imtis skubių korekcinių veiksmų mūsų pusės.


5. ar mėginio mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai mėginio mokestis gali būti grąžinamas kai patvirtinsite masinės gamybos, bet konkrečią situaciją susisiekite su tais žmonėmis, su savo užsakymą.Hot Tags: lazeriu pjauti 2d atvirukas Kalėdos, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigiai

Tyrimo

You Might Also Like