Lazeriu pjauti 3D su gimtadieniu atvirukai mergaitėms

1. patrauklus dizainas su OEM tvarka yra sveikintina 2. aplinkai draugiška medžiaga naudojama. 3. patiko gerą reputaciją rinkoje.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Lazeriu pjauti 3D su gimtadieniu atvirukai mergaitėms

3D card.jpg


Patarimai

Naujas produktas šiandien yra 3d lazerio cut kortelė, ji yra labai populiarus visame pasaulyje,

Ypač JAV, Europoje. Nemažai įmonių, atvirukas pradedame juos į savo rinką.

3d lazeriu supjaustyti kortelę, kai atidarote kortelę, Vidurinioji dalis bus pop-up kaip 3d vizija, jie yra surenkami iš dalių, kurios yra pagamintos iš mašinos pjovimas lazeriu, pjovimas lazeriu.


Pakavimo & pristatymas

packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Winpsheng (HK) bendrovė tik randamas 2008, kurios turi daugiau nei 10 metų patirtį atvirukai ir popierius dovanų prekių srityje. Gamykla turi daugiau nei 6000㎡work kambarys, apie 150 kvalifikuotų darbuotojų, 7 inžinierių, 12 pardavimo.Mes teikiame aukštos kokybės atvirukai pagal jūsų reikalavimus.

Mūsų produktų rinkos konkurencingumo didinimas. Taigi, mūsų pardavimo biurus pasiekia rinką – JAV, Vokietija, Japonija, Kanada ir Suomija. Mūsų tikslas – padėti klientams konkurencingumą pasaulinėje rinkoje būti geros kokybės, patikimumo ir konkurencinga kaina.Sertifikatai

Certificates 2.jpg


marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar manufaktūrų ir prekybos įmonė?

Mes esame 100 % manufaktūrų specializuojasi spausdinimo & pakavimo daugiau nei 10 metų su dirbtuvių plotas 6000 kvadratinių metrų. Mes turime puikias komanda, kurią sudaro 150 profesionalių ir kvalifikuotų darbuotojų.


2. ar turite laikyti tik tuos produktus parduoti?

ne. Mes dirbame dėl OEM pavedimus. Vadinasi, dydžio, medžiagos, kiekis, dizainas, pakuotės sprendimą ir t.t. priklausys nuo jūsų prašymus. Žinoma, jūsų logotipas gali būti spausdinami produktai.


3. Kada gauti kaina

Mes paprastai citata per 24 valandas po to, kai gausime Jūsų paklausimą. Jei kaina yra labai skubus, prašome skambinti mums tiesiogiai prašyti pagalbos. Telefono numeris yra viršuje, mūsų svetainėje, tada mes atsakyti jums per trumpą laiką.


4. kokius sprendimus & pajėgumui užtikrinti geros kokybės?

1. dauguma naujausiomis ir atnaujintas spausdinimo mašinų ir įrenginių

Prieš spausdinimą: Raktas į sėkmingą spausdinti

Spausdinimo meistras: valdymo sistemos ISO9001 & GMP sertifikatai
Hot Tags: lazeriu pjauti 3d su gimtadieniu atvirukai merginos, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigiai

Tyrimo

You Might Also Like