Lazeriu pjauti Ferris ratų Kalėdų kortelė mėgėjams

Lazeriu pjauti Ferris ratų Kalėdų kortelė mėgėjams

1. OĮG yra priimtinas. Jūsų dizainas yra sveikintina. 2. specialistų grupės. Profesionalių dizainerių komanda, profesionalų gamybos ir pardavimų vadybininkas teikti geras paslaugas jums.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Lazeriu pjauti Ferris ratų Kalėdų kortelė mėgėjams

2号初代.jpg


Popierius: C1S meno popieriaus

Dydis: 166 mm x 166 mm

Paviršiaus apdaila: lazeriu

MOQ: 500pcs

Prievadas: Honkongas / Shengzhen

Pavyzdys: galima


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile 2.jpgWinpsheng kontroliuoja produkto kokybę pagal IOS9001 standartus, ir visi mūsų electonic produktai gali perduoti CE & ROSH standartas. Laikomės teikti klientams aukštos kokybės produktus ir paslaugas. Winpsheng yra tikrai geriau aptarnauti klientų visame pasaulyje! OEM ir ODM yra sveikintinas. Prašome nedvejodami susisiekite su mumis

Mūsų bendrovė, remdamasi technologijų plėtros, bendrovė ėmėsi grupėje patyręs personalas, kuris yra talentingas vadovybė ir rinkodaros įgūdžius gaminti. Įmonėje didelis dėmesys yra skiriamas pagrindinio valdymo, stabilios kokybės, nuolat tobulinti paslaugas, pardavimą ir po pardavimo aptarnavimą iki pardavimo, ir mūsų produktų konkurencingumą rinkoje didinančių.


marketing 1.jpg


part of customers.jpg


DUK

1. kaip įsitikinti, kad kokybė yra gera ir pristatymo laiku?

Mes darome QC žaliavos, spausdinimu, po spausdinimo, ir prieš pat pakavimą.

Produkcijos mėginys siunčiamas likus 10 dienų iki pristatymo. Mes jums atsiųsime patikrinimo nuotraukas iki pristatymo. Gamybos ataskaitoje turi būti siunčiami kasdien jus iki datos. Mes suteikiame kokybės garantiją ir dėl laiko pristatymo garantija.


2. kaip gauti pasiūlymą?
Paprastai į pasiūlymą bus išsiųstas jums per vieną darbo dieną po visą informaciją apie produktus, aiškiai. Jei ką skubiai, galime citata Jums per 2 valandas, atsižvelgiant į visus duomenis jūs pateikiate.


3. kokios rūšies popieriaus galima spausdinti?

Meno knygos suteikia geriausią spalvų ir dizaino. Mes taip pat galime pateikti kiti specialaus popieriaus kaip juodą kortą, balta kortelė, kompensuoti popieriaus ir PU oda ir kt.


4. kaip pateikti užsakymą?

Galite kreiptis į bet kurį iš mūsų pardavimų asmuo išduoti vykdomąjį raštą. Pateikite išsamią informaciją apie jūsų poreikius kuo aiškesnis. Taigi, mes galime atsiųsti jums siūlome pirmą kartą. Projektuojant ar toliau diskutuoti, tai geriau su mumis prekybos vadybininkas Alibaba, Skype, elektroniniu paštu, WhatsAPP arba kitų tiesioginių būdų, jeigu užtrukimai.


5. kaip pateikti užsakymą?

Galite kreiptis į bet kurį iš mūsų pardavimų asmuo išduoti vykdomąjį raštą. Pateikite išsamią informaciją apie jūsų poreikius kuo aiškesnis. Taigi, mes galime atsiųsti jums siūlome pirmą kartą. Projektuojant ar toliau diskutuoti, tai geriau su mumis prekybos vadybininkas Alibaba, Skype, elektroniniu paštu, WhatsAPP arba kitų tiesioginių būdų, jeigu užtrukimai.Hot Tags: lazerio cut ferris ratų Kalėdų kortelė mėgėjams, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigiai

Tyrimo

You Might Also Like