"Laser Cut" meilės širdies atvirukai santuokai

1. Daugiau nei 13 metų patirtis gamintojui. 2. Visiškai įrengta moderni mašina ir patyrę darbuotojai 3. Tarptautinė kokybė konkurencinga kaina ir stiprus stiprumas
Pokalbis dabar

Informacija apie

"Laser Cut" meilės širdies atvirukai santuokai

handmade card.jpg


IMG_1121.JPG


Patarimai

Priešingai, šimtus mažųjų įmonių sukūrė avid amatininkai, norintys sugrąžinti savo kortelę. Daugelis iš jų naudoja mažas internetinių pardavimo sąnaudų nustatymo išlaidas ir plačią aukcionų svetainių, tokių kaip "eBay", klientų bazę. Daugelis kitų toliau pardavinėja savo kūrinius amatų mugėse, rinkose ir šventėse. Kiti naudoja savo kortelės įgijimo įgūdžius, kad gautų pelną vestuvių planavimo rinkoje, darydami rankų darbo vestuvių kvietimus ir palankesnes.


Pristatymas

Packing and shipping3.jpg


Kompanijos profilis

company profile 2.jpg

Mes turime pažangias mašinas (spausdinimo mašina, karšto folijos aparatas, lazerinių kortelių mašina) ir technologijas (daugiausia dėmesio skiriant atvirukai su daugiau nei 12 metų), eksportuojami produktai visame pasaulyje, ypač į Europą, Japoniją, JAV.

Geros kokybės, prieinamos kainos ir draugiškas aptarnavimas visada yra geri klientų atsiliepimai. Mes primygtinai reikalaudamiesi principo "kokybė yra siela", gerbti sutartis ir laikytis pažadų bei bendradarbiauti su draugais tiek namie, tiek užsienyje.


Sertifikatai
Certificates 2.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1.Ar galite spausdinti kitas užsienio kalbas, išskyrus anglų kalbą?

Taip, kiekviena kalba yra gerai, tiesiog pateikite mums formuluotę. Tada mes atsiųsime Jums teksto juodraštį, kai patvirtinsite jį ir prisiimsime atsakomybę už visas klaidas, todėl atidžiai patikrinkite projektą.


2. Kaip sukurti pavyzdį?
Parinkties laikas: 3-5 darbo dienos baltam imtuvui; 5-8 darbo dienų atspausdintas pavyzdys (pritaikytas dizainas) po meno kūrinių.
Rinkinio mokestis:
1) .60-280usd už pavyzdžius, jis grąžinamas, jei užsakymo vieta yra daugiau nei 2000 vienetų vienos kartos.
2). Baltos atrankos kaina yra grąžinama patvirtinus užsakymą.


3. Kiek laiko galiu gauti pavyzdį?

Gavęs imties mokestį, patvirtinama visa medžiaga ir dizainas, mėginio laikas yra 5-7 dienos, o greitam pristatymui paprastai reikia apie 3-5 dienas. Kai kuriam sudėtingos struktūros pavyzdžiui reikės daugiau laiko.


4. Kodėl jūs galite padaryti mažą paketų spausdinimo ir pakavimo produktų pritaikymą?

Mes turime 3 komplektus "Epson" skaitmeninio formato spausdinimo, 2 komplekto automatinio kompiuterio pjovimo staklės ir tt, greitai gamina pavyzdžius su įranga, taip pat turi automatinį kartono dėžutės pasta gamybos liniją, taip pat patyrusių, kvalifikuotų gamybos komanda, todėl galime būti lanksčiu, greitu įvairių dydžių ir įvairių tipų pakavimo dėžutės pasirinktiniu spausdinimu.


Tyrimo