"Laser Cut Pop Up" gimtadienio sveikinimo atvirukas / mielas dovanų dėžutė

Naujoviškas mąstymas: jaunų ir aistringų specialistų dizaino komanda yra geriausia kūrybiškumo garantija, neribotai nuostabi
Pokalbis dabar

Informacija apie

"Laser Cut Pop Up" gimtadienio sveikinimo atvirukas / mielas dovanų dėžutė

Kortelės istorija

cutting greeting cards


"Laser Cut Pop Up" gimtadienio sveikinimo atvirukas / mielas dovanų dėžutė Vidinis: pakuotė dovanų dėžutė yra po raudonu dangteliu, palaima ir norai įdėti į šią juokingą dėžutę. Šis dėžutė pagaminta iš spalvoto popieriaus, mūsų darbuotojai juos sutvarko gabalėliu, todėl kiekvienas langelis yra meniškas ir gerai veikiantis. Ši lazerio pjovimo kortelė gali būti naudojama daugeliu atvejų, pavyzdžiui, vestuvių, gimtadienio ir ceremonijos metu. "Meanwell", jis gali būti išsiųstas daugeliui žmonių, draugų, porų, mokytojų ir šeimų. Tai padės žmonėms jaustis.


Prekės aprašymas


Popierius: meno popierius, matinis popierius, nepadengtas popierius, ofsetinis popierius, neutralus popierius, popierinis popierius ir kt

Spalva: 4 spalvos (CMYK) arba Pantone spalva

Forma: kvadratas, stačiakampis arba tinkinti

Dydis: 150mm × 150mm arba pritaikyti

Paviršiaus apdaila: laminavimas, UV, karšto štampavimas, įspaudimas, lazeris, blizgučiai

Lazeriu iškirpti gimtadienio atvirukai


Kompanijos informacija

Lazeriu supjaustyto kvietimo kabelisTurgus


Atviruko pjovimas


DUK

1. Kaip nustatyti produkto kainą ir kaip sužinoti kainas?
Mes vertiname produktus pagal klientų pasirinkimą medžiagų, spausdinimo ir kitų procesų srauto ir pan. Ir jūs galite gauti užklausą TM, skype arba siųsti mums el. Laišką.2. Kokią informaciją turėčiau pranešti, jei noriu gauti citatą?
-Produktų dydis (ilgis x plotis x aukštis)
- medžiagos ir paviršiaus apdorojimas.
- Spausdinimo spalvos.
- Kiekis.
-Jei tai įmanoma, pateikite nuotraukas ar dizaino schemą, skirtą patikrinti. Pavyzdžiai bus geriausiai išsiaiškinti. Jei ne, mes rekomenduosime atitinkamus produktus su išsamiomis nuorodomis.


3. Kiek dienų bus bandiniai? O kaip apie masinę gamybą?
- Paprastai 3-5 paras mėginių gamybai.
-Mazinės gamybos pradžios laikas priklausys nuo kiekio, gamybos meno ir tt FYI, 8-12 dienų 30000pcs pirkinių krepšiai.


4. Kaip galiu pateikti užsakymą?

Galite susisiekti su bet kuriuo mūsų pardavimų klientu pagal užsakymą. Pateikite savo reikalavimus išsamiau kaip įmanoma aiškiau. Taigi pirmą kartą galime išsiųsti pasiūlymą. Jei norite kurti ar tolesnė diskusija, geriau kreiptis į mus su "Alibaba", "Skype", "Email", "WhatsAPP" ar kitų akimirksniu prekybos tvarkytuvu, jei vėluojama.


3. Kaip gauti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

Po kainų patvirtinimo galite reikalauti, kad mėginiai patikrintų mūsų dizainą ir popieriaus kokybę. Dėl spausdintų pavyzdžių mes patikrinsime nuo 30 iki 100 dolerių, kad padengtume filmavimo ir spausdinimo išlaidas. Pavyzdinės kainos gali būti grąžintos vėl patvirtinus užsakymą.


Hot Tags: Lazeriu iškirpti pop gimdymo atvirukas / mielas dovanų dėžutė vidinis, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like