"Laser Cut" pop up kortelė ir 3d meilės kortelė Valentino dienai

Mažas MOQ: jis gali puikiai tenkinti jūsų reklaminį verslą ar rinkodarą. OEM Priimta: galime pritaikyti juos pagal savo dizainą ar reikalavimus.
Pokalbis dabar

Informacija apie

"Laser Cut Pop Up" kortelė ir 3d meilės kortelė Valentino dienai

Kortelės istorija


3d love card

"Laser Cut Pop Up" kortelė ir 3d meilės kortelė Valentino dienai: kartais mes norime ar reikia pasakyti "myliu tave" gražioms mergaitėms, bet kai kurie berniukai yra labai drovūs, todėl jos laiškai bus geras pasirinkimas. Šioje lazerio pop-up kortelėje yra tiltas, susijęs su meilės širdimis ir žodžiais "aš myliu tave". Tai yra juokinga dovana savo mergaitėms draugui Valentino dienai ar jos gimtadieniui, tai bus dar vienas veiksmingas būdas išreikšti savo meilę.


Prekės aprašymas


Popierius: meno popierius, matinis popierius, nepadengtas popierius, ofsetinis popierius, neutralus popierius, popierinis popierius ir kt

Spalva: 4 spalvos (CMYK) arba Pantone spalva

Forma: kvadratas arba individualizuota

Dydis: 150mm × 150mm arba customiz

Paviršiaus apdaila: laminavimas, UV, karšto štampavimas, įspaudimas, lazeris, blizgučiai
Lazerio pjaustymas myliu tavo kKompanijos informacija

Pop-up kortelės draugamsTurgus


Kinijos lazerio pjovimo kortelė


China pop up greeting card


DUK

1: Kur yra jūsų gamykla? Kaip aš galiu aplankyti ten?

Mes įsikūrę Inshenzhen, Kinija, turėdami labai patogų susisiekimą, mes galime pasirūpinti, kad automobilis atitiktų mūsų kompaniją, o jo kaina yra 35 minučių automobiliu iki Ailian metro stoties. Sveiki atvykę į mūsų gamyklą!


2: Kaip gauti nemokamus mėginius?

Mes siūlome nemokamus pavyzdžius mūsų klientams, tačiau kai kuriems sudėtingesnių reikalavimų pavyzdžiams mums reikės labai mažos sumos atrankos mokesčio, tačiau ji bus išskaičiuojama iš bendros sumos, kai užsakymas bus patvirtintas.

 

3: Kiek laiko galiu gauti šį pavyzdį?

Gavęs imties mokestį, o visa medžiaga ir dizainas patvirtinami, mėginio laikas yra 5-7 dienos, o greitam pristatymui paprastai reikia apie 3-5 dienas.


4: Kaip nustatyti produkto kainą ir kaip sužinoti kainas?

Mes vertiname produktus pagal klientų pasirinkimą medžiagų, spausdinimo ir kitų procesų srauto ir pan. Ir jūs galite gauti užklausą TM, skype arba siųsti mums el. Laišką.


5: Kada galiu gauti užklausą dėl citatos?
Paprastai citata bus išsiųsta jums per vieną darbo dieną, kai visi duomenys bus aiškūs. Jei ką nors skubiai, mes galime pasiūlyti jums per 1 valandą, remiantis visa pateikta informacija.
Hot Tags: Lazeriu iškirpta pop-up kortelė ir 3d meilės kortelė Valentino dienai, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like