"Laser Cut Pop Up Happy Birthday Card" - 3d sveikinimo atviruko dizainas

1. Geras ir aukštos kokybės produktas su 3 kartų 100% patikra. Pristatymas laiku, skubiai, oru, jūra.
Pokalbis dabar

Informacija apie

"Laser Cut Pop Up Happy Birthday Card" - 3d atviruko kortelės dizainas

3d meilės kortelė

Prekė: lazeriu supjaustyta sveikinimo atvirutė

Popierius: meno popierius, matinis popierius, nepadengtas popierius, ofsetinis popierius, neutralus popierius, popierinis popierius ir kt

Spalva: 4 spalvos (CMYK) arba Pantone spalva

Forma: kvadratas, stačiakampis arba individualizuota

Dydis: 150mm × 150mm arba customiz

Paviršiaus apdaila: laminavimas, UV, karšto štampavimas, įspaudimas, lazeris, blizgučiaiKortelės istorija

"Laser Cut Pop Up Happy Birthday Card" - 3d sveikinimo atviruko dizainas: atidarius šią kortelę, "Happy Birthday" iššoko. Viršus raidžių stovi trys deginimo žvakės. Jei yra panašus į šį gimtadienio pyragą, manau, kad daugelis žmonių norėtų pabandyti. Gražus rožė miega ant kortelės, laukia, kol kas ją pamatytų. Gal tai bus gera dovana mergaitei.
Pjovimo atvirukai


Kompanijos informacija

3d sveikinimo atvirukai


Winpsheng, kurti 6000m² gamyklą, yra įsikūrusi Shenzhen, Guangdong. Dabar yra profesionali gamyba, turinti 14 metų patirtį pritaikyti visų rūšių popieriaus amatus. Whith patyrusių darbuotojų ir pažangių įrenginių, Winpsheng buvo labiausiai specializuota gamykla visų rūšių popieriaus ir elektroninių kortelių. Mūsų metiniai pardavimai siekia 16 milijonų JAV dolerių.

Mūsų R & D departamentas gali kurti savo idėjas ir dizainus realiuose produktuose. Taip pat galime suteikti jums įkvėpimo naujų produktų. Mes žinome, kad atvirukas yra mūsų ateitis, ir mes niekada nesibaigsime šioje srityje.

Winpsheng teikia vidutinės ir aukščiausios klasės rinkas. Pateikia produktų asortimentą kiekvienais metais, kad patenkintų klientų poreikius.


Turgus


3D atviruko dizainas

Atviruko pjovimasDUK

Q1: Ar esate manufaktūrų ar prekybos kompanija?
A: Mes esame 100% manufaktūra specializuojasi spausdinimo ir pakavimo daugiau nei 15 metų su 10.000 kvadratinių metrų dirbtuvės srityje. Mes turime puikų komandą, kurią sudaro 150 specialistų ir daugiau nei 400 kvalifikuotų darbuotojų.2 klausimas: kiek dienų bus baigti mėginiai? Kaip apie masinės gamybos?
A: 1. Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums pavyzdžių, paprastai juos surinksime skaitmeniniu pavyzdžiu ar manekenu per 1-3 darbo dienas, galutinio produkto pavyzdys yra priimtinas.
2. Masinių gaminių gamybos laikas, atsižvelgiant į jūsų užsakymų kiekį, apdailą ir pan., Paprastai yra 7-10 darbo dienų.


3 klausimas: ar galėtumėte man dizaino?

A: Taip, mes galime. Pagal jūsų reikalavimą, galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba jūsų idėjas. Fono spalva yra jūsų pasirinkta, bet kokia yra spalva. Mūsų profesionalus dizaineris gali jums sukurti dizainą.


K4: Kada galiu gauti citatą?

A: mes dažniausiai už jus siūlome per 24 valandas po to, kai gauname jūsų užklausą. Jei labai skubu gauti citatą, paskambinkite mums arba papasakokite mums savo el. Laišku, kad galėtume išnagrinėti jūsų prioriteto užduotį.


5 klausimas: kaip atlikti mokėjimą?

A: T / T, "L / C" ir "Western Union", mes taip pat priimame daugelį kitų patogių mokėjimo būdų.

Kad mes galėtume išklausyti jūsų prioritetą.Hot Tags: Lazeriu iškirpti pop up happy birthday card - 3d atvirukas dizainas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like