"Valentino diena" kortelė "Laser Cut" / Eifelio bokšto modelio pop up kortelė

Mes esame griežti kokybės, turime savo kokybės departamentą, kad patikrintume produktus 3 kartus. Ir išvengti neatitinkančio produkto.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Lazerinis krištolas Valentino dienos kortelė / Eifelio bokšto modelio pop up kortelėPaprasta Paryžiaus modelio Valentino dienos Pop Up kortelė

Kortelės istorija

Lazerio supjaustyta Valentino diena kortelė / Eifelio bokšto modelio pop up kortelė: daug jaunų žmonių nori patirti dramatišką laiką, ypač Valentino dieną, Paryžius garsėja savo romaną, kai naktis užsidega Eifelio rankšluosčiu, tai bus tobulas Laikas išreikšti savo meilę.
Įkurta

2011 m

Darbininkas

55

Įranga

6 vnt. Lazerinio pjovimo staklės; 3 vnt. Lazerinė mašina graviravimo ir pjovimo kortelėms; 1 pc štampavimo mašina; 2 vnt. Ekrano spausdinimo mašina; 2 vnt. CNC; 2 vnt. Abrazyvinio apdailos mašina

Produktai

Akrilas; Kortelė; Medžio dirbiniai ir IR akrilas

Talpa

150000 / month bazė skirtingiems produktams

Pristatymo laikas

5-7 darbo dienos po užsakymo lapo patvirtinimo


Kinijoje popieriaus sveikinimo kortelių pramonė ketina sustoti, o tai ne tik rodo, kad pardavimų apyvartinių kortelių skaičius toliau mažėja, bet ir popieriaus sveikinimo atviruko gamyba.

Ankstesni popieriniai sveikinimo atvirukai palaipsniui buvo pakeistos greičiau palaiminimo būdais. Kadangi popierinėms sveikinimo atvirukams gaminti reikia popieriaus ir kitų medžiagų, tai taip pat vadinama "nekenksmingu aplinkai".


Kompanijos informacija


Shenzhen WinpshengCraft Co, Ltd " buvo įkurta 2008 metais, mes esame gamintojas, specializuojasi kuriant ir gaminant popierines korteles, įskaitant rankų darbo sveikinimo atviruką / 3d pop-up sveikinimo atvirukas / lazeriu sumažinti sveikinimo atviruką / muzikos kortelę / vadovavo sveikinimo atviruko ir popieriaus elektroninių kortelių elementus Ir tt

Mūsų gamykloje yra mūsų inžinieriai, galime pagaminti prekes pagal jūsų poreikius. OEM ir ODM užsakymai su jūsų logotipu / prekės ženklu yra laukiami.

Mūsų gamykla praėjo ISO9001: 2000.

工厂 无 字 .jpg


cooperation process.jpg

Maket

main markets.jpgDUK

1.Ar galite spausdinti kitas užsienio kalbas, išskyrus anglų kalbą?

Taip, kiekviena kalba yra gerai, tiesiog pateikite mums formuluotę. Tada mes atsiųsime jums teksto juodraštį, kai jį patvirtinsite ir prisiimsime atsakomybę už klaidas, todėl atidžiai patikrinkite projektą.


2. Kiek dienų bus bandiniai? O kaip apie masinę gamybą?
- Paprastai 3-5 paras mėginių gamybai.
-Mazinės gamybos pradžios laikas priklausys nuo kiekio, gamybos meno ir tt FYI, 8-12 dienų 30000pcs pirkinių krepšiai.


3. Kaip jūsų įmonė atlieka kokybės kontrolę?

Kokybė priklauso nuo kainos, turime tūkstančius produktų, negalime pažadėti, kad visi produktai yra tokios pačios kokybės, nes mums reikia patenkinti įvairius klientų reikalavimus, kai kurie klientai turi aukštą kokybę, kai kuriems klientams reikalinga maža kaina, tai yra Pagal savo reikalavimus!


4. Ar galiu gauti kitus elementus, kad jie atitiktų mano kvietimus?

Taip, mes galime koordinuoti bet kokį kvietimų pasirinkimą, pvz., Žymes, išsaugoti datą, kortelių vietą, programą, meniu, skelbimus, ačiū kortelę ir dar daugiau. Net jei jūs nematote, kad jie rodomi svetainėje, mes galime jas padaryti.


5. Kaip apie jus aptarnauti po pardavimo?

Galite būti tikri dėl mūsų paslaugos, raskite kokių nors problemų gavus produktą, bet kada galite susisiekti su mumis ir greitai ir kantriai išspręstume problemas.


Hot Tags: Lazerio pjovimo Valentino dienos kortelė / eifelio bokšto modelis, pop-up kortelė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like