Prabangus vestuvių kvietimo kortelė

1. Prabangus vestuvių kvietimas 2. Greitas dizainas ir gamyba 3. Kinijos vestuvių kvietimo kortelę gamykla
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prabangus vestuvių kvietimas

Kartais vestuvės turi būti nuostabios, nuo drabužių iki apdailos, nuo vietos iki maisto, visi jie gali būti labai nuostabūs. Tačiau pirmas žingsnis taip pat turi būti labai atsargus. Tai kvietimas, kurį išsiųsite, asmeninė prabangių kvietimų kortelė bus puikus vestuvių pokylio preliudas.


Handmade Greeting Card.jpg


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip jūsų įmonė atlieka kokybės kontrolę?

Kokybė priklauso nuo kainos, turime tūkstančius produktų, negalime pažadėti, kad visi produktai yra tokios pačios kokybės, nes mums reikia patenkinti įvairius klientų reikalavimus, kai kurie klientai turi aukštą kokybę, kai kuriems klientams reikalinga maža kaina, tai yra pagal savo reikalavimus!


2. Kaip gauti pavyzdį?

Paprastai pavyzdžio mokestis ir krovinys turi būti apmokestinami jūsų pusėje, jie bus grąžinami pateikus didelį užsakymą. Tada muzika ir išorinis išvaizda turėtų būti siunčiami mums. Mes atliksime mėginius tau.


3. Ką apie pristatymo laiką?

Skirtingiems produktams ir kiekiams reikia skirtingų procedūrų ir skirtingo laiko. Galime pažadėti stengtis kuo greičiau užbaigti savo užsakymus. Paprastai produkcijos užpildymui tenka apie 15-45 dienų. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis tiesiogiai.Hot Tags: prabangios vestuvių kvietimo kortelės, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like