Naujojo dizaino santuokos kvietimo kortelė "Laser Cut"

1. Geros paslaugos ir greitas pristatymas mūsų įmonėje 2. OEM & ODM užsakymai taip pat yra sveikintinas. 3. BSCI & ISO & FSC & GSV akreditacija.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Naujojo dizaino santuokos kvietimo kortelė "Laser Cut"

handmade card.jpg


IMG_2285.JPG


Patarimai

Vestuvių kvietimo sėdynės kortelė

Gavę svečius atsakydami, turėtumėte pradėti sėdėti. Remiantis ritualais, stalas yra arti pagrindinės lentelės, pateiktos arčiausiai giminaičiams ir išskirtiniams svečiams. Sėdynės kortelė neskelbta svečiams, tačiau lentelėje nurodykite spausdintą vardo kortelę, banketų salės įėjimas turėtų parodyti sąrašą ir sėdynės vietą.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile 5.jpg

Bendrovė įsteigė profesionalų valdymo komandą ir standartizuotą valdymo procesą, siekdama užtikrinti klientams visą projekto valdymo procesą, kad būtų užtikrintas maksimalus klientų poreikių įgyvendinimas.


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kas mes esame? Kokie yra mūsų pagrindiniai produktai?
Esame individualus gamintojas ir patikimas spausdinimo ir pakavimo tiekėjas su 14 metų patirtimi.
Mūsų pašto produktai yra popieriniai sveikinimo atvirukai, gofruotoji dėžutė, popierinis maišas, etiketė ir lipdukas, lizdinė plokštelė, dovanų dėžutė, brošiūra ir tt Individualūs gaminiai yra daugybė.


2. Dėl tų pačių produktų, kodėl jūsų kaina yra didesnė už kitą tiekėją šioje rinkoje?

Skirtingi gaminiai turi skirtingą kainą, nors tas pats produktas, kuris naudoja skirtingą popierių ir apdailos produkciją, turės skirtingą kainą, nes tiekėjai žada pateikti klientams geriausią išankstinį pardavimą ir garantinį aptarnavimą!


3. Kiek laiko galiu gauti pavyzdį?

Gavęs imties mokestį, patvirtinama visa medžiaga ir dizainas, mėginio laikas yra 5-7 dienos, o greitam pristatymui paprastai reikia apie 3-5 dienas. Kai kuriam sudėtingos struktūros pavyzdžiui reikės daugiau laiko.


4. Ar galite padaryti OEM užsakymą?

Taip, žinoma. Dauguma mūsų gaminių yra pagaminti pagal kliento dizainą. Prašome atsiųsti mums AI arba PDF dizaino meno, MP3 ar MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėjo padėti parengti galutinius produktus.


Hot Tags: nauja dizaino santuokos kvietimo kortelė lazeriu iškirpti, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like