Nauja Laser Cut 2D rankų vestuvių kortelė

Nauja Laser Cut 2D rankų vestuvių kortelė

1. tiekėjas, Kinija didžiausia telcommunication bendrovių ir Kinijos Telcom ir Kinija Unicom, patikima! 2,7 metų Auksinis narys Alibaba. 3.Rich patyrusių dizainerių komanda
Pokalbis dabar

Informacija apie

Nauja Laser Cut 2D rankų vestuvių kortelė

handmade card.jpg


IMG_1387.JPG


Patarimai

Kortelė yra keturių pusių kortelę su modelio nuotraukų tema apačioje ir sudarymo žodžiai. Šiame skyriuje atvirukas atidaryti kaip gėlės žiedas, kaip dovanų dėžutę gausite dovanų dėžutę atverti širdies ir jausmo, kad įspūdžių. Tai yra mūsų nuostabai serijos atvirukai, sveikinimo atviruką gali būti pritaikytas visų rūšių temas, tol, kol jums reikia, mes tai padaryti.


Pakavimo & pristatymas

packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Su 14 metų patirtį kartu su puikios kokybės, pažangių paslaugų ir konkurencingas kainas,-pasirinkimas pelnė daugelio klientų pasitikėjimą ir paramą. Profesionalus jauna komanda, skirta pardavimų vadybininkas, kuris yra visada pasiruošę suteikti jums geriausią aptarnavimą. Laimi.

Mes turime savo spausdinimo mašinos, popieriaus Iškirpkite mašina, mašina folija/iškilimas, mirti Iškirpkite mašinos, lazerio sumažinti mašinos ir tt, kurie gali visą produktų galutinio nespausdintų pakavimo į mūsų sandėlį. 

Sertifikatai

Certificates 3.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip užsisakyti?

1) produkto informacija: kiekis, specifikacija (dydžio, medžiagos, technologijos ir pakavimo reikalavimai ir t.t.)
2) siuntimo informaciją: savo įmonės pavadinimą, telefono & fakso numeris, adresas, paskirties uoste.


2.Dėl pačių gaminių, kodėl jūsų kaina yra didesnė nei kitų tiekėjo šioje rinkoje?

Skirtingi produktai turi skirtingų kainų, nors pats produktas, kuris naudoja kitokį popierių ir apdailos turės skirtingų kainų, kaip tiekėjų, mes Lenkijos Pajūris teikti geriausias iki pardavimo ir garantinio aptarnavimo paslaugas klientams!


3. kas mes esame?

Winpsheng (HK) bendrovė tik randamas 2008, kurios turi daugiau nei 10 metų patirtį atvirukai ir popierius dovanų prekių srityje. Gamykla turi daugiau nei 6000darbo kambarys, apie 150 kvalifikuotų darbuotojų, 7 inžinierių, 12 pardavimo.

Mes teikiame aukštos kokybės atvirukai pagal jūsų reikalavimus.


4. kokia pristatymo laikas?Skirtingus produktus bei jų kiekius reikia skirtingų procedūrų bei terminus. Mes galime pažadėti stengiamės baigti savo užsakymus per trumpiausią laiką. Paprastai tai kainuos apie 15to45 dienų gamybos. Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis tiesiogiai.Hot Tags: naujas lazerinis supjaustyti 2d rankų darbo vestuvių plokščių, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigiai

Tyrimo

You Might Also Like