Naujos "Laser Cut" rankų darbo kortelės studentams

Naujos "Laser Cut" rankų darbo kortelės studentams Patarimai "Card Making" yra rankų darbo sveikinimo atvirukų amatas. Daugelis su sąjungininkų amatų, pvz., Atliekų gabenimo ir štampavimo, susidomėjusių žmonių pradėjo naudotis savo įgūdžiais, norėdami pradėti kurti rankų darbo kortas. Tai prisidėjo prie kortelės tapimo ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Naujos "Laser Cut" rankų darbo kortelės studentams

handmade card.jpg

IMG_0647.JPG


Patarimai

Kortelės gamyba yra rankų darbo sveikinimo atvirukų amatas. Daugelis su sąjungininkų amatų, pvz., Atliekų gabenimo ir štampavimo, susidomėjusių žmonių pradėjo naudotis savo įgūdžiais, norėdami pradėti kurti rankų darbo kortas. Tai prisidėjo prie to, kad kortelė taptų populiaru hobiu.

Yra daug skirtingų rankų darbo kortelių variantų, įskaitant dekupažą, dažniausiai vadinamą "3D", kur dizainas spausdinamas keletą kartų, tada įvairios dizaino sritys supjaustomos ir sluoksniuotos viena ant kitos, naudojant dvipusius lipnias putų kvadratus Sumontuokite sluoksnius kartu, kad sukurtumėte 3D efektą ir sukurtumėte labai patrauklią atviruką.


packing and shipping.jpgKompanijos profilis

company profile3.jpg


"Shenzhen Winpsheng Craft Company Limited" buvo įkurta 2008 m. Ir įsikūrusi Šendžene, netoli Honkongo. Šiuo metu turime 150 darbuotojų, norėdami pateikti produktų seriją.

Mes turime griežtą kokybės kontrolės sistemą, ne mažiau kaip tris kartus patikrinta QC departamento per visą produkto procesą (Coming medžiagos tikrinimo, masinių gamyba gaminti, prieš vežimą).


Sertifikatai

Certificates 3.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kas mes esame? Kokie yra mūsų pagrindiniai produktai?
Esame individualus gamintojas ir patikimas spausdinimo ir pakavimo tiekėjas su 14 metų patirtimi.
Mūsų pašto produktai yra popieriniai sveikinimo atvirukai, gofruotoji dėžutė, popierinis maišas, etiketė ir lipdukas, lizdinė plokštelė, dovanų dėžutė, brošiūra ir tt Individualūs gaminiai yra daugybė.


2. Koks kortelės dydis?
Mes pritaikome produktus, galime pritaikyti bet kokį dydį pagal jūsų poreikius.

Mūsų citata grindžiama dydžiu, medžiaga ir tt

Mes norime padėti jums kurti savo popieriaus produktus.

Mes gaminame pagal užsakymą bet kokį dydį, kurį galime pagaminti pagal jūsų poreikius. todėl, kaip žinote, jūsų dydis priklauso nuo jūsų dydžio, prašome pranešti man apie tai


3. Ar galite duoti nuolaida?

Mes dažniausiai gaminame didmenines paslaugas, mūsų politika yra tai, kad didesnis kiekis, pigesnė kaina, todėl mes pateiksime jums geriausią kainą pagal jūsų užsakymo kiekį. Labai įprasta, kad klientas duotų mums mažą užsakymą, kai pirmą kartą bendradarbiausime, jei galime sužinoti, kad jūs ketinate toliau bendradarbiauti, taip pat galime pasiūlyti gerą kainą.


4. Kokios yra meno kūrinių gairės?

"Illustrator-Accepted" failų formatai: .ai / .eps / .pdf

"Photoshop-Accepted" failų formatai: .psd / .eps / .bmp

"CorelDraw-Accepted" failų formatai: .cdrHot Tags: naujos lazeriu supjaustytos rankų darbo kortelės studentams, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like