Vestuvių dieną sveikinimo kortelės / naujas santuokos kortelės dizaino

1. vestuvių dienos atvirukas 2. OEM priimta: Mes galime pagaminti bet kokį dizainą iš jūsų. 3. geras aptarnavimas: draugas laikome klientų.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Vestuvių dieną sveikinimo kortelės / naujas santuokos kortelės dizaino

handmade card.jpg

IMG_2424.JPG


Patarimai

Skirtingų atvirukas naujų porų

1. Jei jūs neturite labai glaudžius santykius su naujokas, jums nereikia praleisti per daug energijos užbaigti, ir taip pat atspindi jūsų nuoširdūs linkėjimai. Šis vestuvių sveikinimai raudoną voką tipas dažniausiai naudojamas tipo.

2. Jei turite gerus santykius su naujokė, tuomet galite drąsiai bandyti humoro sveikinimai, taip, kad naujokai be jų giliai draugystė jiems jaustis bet taip pat samdyti naujų žmonių, tegul įtempta vestuvių gauti laimės jausmą.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip gauti mėginys siekiant patikrinti jūsų kokybės?

Po kainų patvirtinimo, jums reikia už mėginius, kad patikrintų mūsų dizaino ir popieriaus kokybė. Spausdintos mėginių, mes patikrinsime $30-$100 ant plėvelės & spausdinimo išlaidoms padengti. Pavyzdys išlaidas galima grąžinti atgal po patvirtinti užsakymą.


2. ar turite laikyti tik tuos produktus parduoti?

ne. Mes dirbame dėl OEM pavedimus. Vadinasi, dydžio, medžiagos, kiekis, dizainas, pakuotės sprendimą ir t.t. priklausys nuo jūsų prašymus. Žinoma, jūsų logotipas gali būti spausdinami produktai.


3. ar galite duoti man su nuolaida?

Mes daugiausia didmeninės prekybos paslaugas, mūsų politika yra didesnis kiekis pigiau, todėl mes citata Jums geriausią kainą pagal jūsų užsakymo kiekis. Tai labai normalu, klientas mums mažas užsisakyti kai pirmasis bendradarbiavimo, jei mes žinome, jums bus toliau bendradarbiauti, mes taip pat teikiame už gerą kainą.


4. Kokios yra jūsų mokėjimo terminai?
L/c ir T/T, PayPal, ir Stadscentrum Sąjungos. kaip užstatą 30 % ir 70 % iki pristatymo. Mes parodysime nuotraukas produktų ir pakuočių prieš jums pervesti likutį.
Hot Tags: vestuvių dieną sveikinimo kortelės / nauja santuoka kortelės dizaino, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigiai

Tyrimo

You Might Also Like