Nauja rankų darbo Kalėdų kortelė dizaino idėjos

1. pirmaujanti gamyba ir spausdinimo ir pakavimo sprendimus klientams visame pasaulyje. 2. profesionalių dizainerių komanda skirtingose rinkose ir kultūros poreikiams patenkinti.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Nauja rankų darbo Kalėdų kortelė dizaino idėjos

handmade card.jpg

IMG_1374.JPG


Patarimai

Kalėdų kortelė paprastai komerciškai Design ir įsigyti proga. Turinio dizaino gali tiesiogiai siejasi su Kalėdų aprašomoji su vaizdų Jėzaus Kristaus gimimo, arba turėti krikščionių tokius simbolius, kaip Betliejaus žvaigždė arba balzganą Šventosios Dvasios ir taikos. Daug kalėdinių atvirukų parodyti Kalėdų tradicijos, pvz., sezoninį skaičiai (pvz., Kalėdų senelis, snowmen ir elnių).


Pakavimo & pristatymas

packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

Company profile 6.jpg


Mes turime profesionalaus dizainerio teikti naujoviškas dizainas, kūrybiškai valdyti. Mes jau buvo specializuotų gamybos atvirukas, kortelės muzika/atvedė, 3d pop-up kortelė, popieriaus langelį, popieriniai maišai ir kitų popieriaus dovanos daugiau nei 13 metų. Turtingas ir profesinės patirties, Winpsheng pradeda pastatytas verslo pasaulio rinkoje. Winpsheng yra jūsų geresnį partnerį, kuris gali tarnauti nuo pardavimo, gamyba, garantinis aptarnavimas.

Komanda yra mūsų kompanijos esmę.

Winpsheng, popieriaus amatų produktų skyrė daugiau nei 14 metų Kinijoje. Pradėjo kaip mažas operaciją, bet dabar tapo viena iš pirmaujančių tiekėjų Kinijoje.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

8. kiek dienų bus mėginiai gali būti baigtas? Ir kaip apie masinės gamybos?
-Apskritai, 3-5 dienų mėginių priėmimo.
-Masinės produkcijos gamybos laikas priklausys nuo kiekio, gamybos meno ir t.t.. FYI, 8-12 dienomis 30000pcs pirkinių maišeliai.


26. kaip gauti pasiūlymą?
Paprastai į pasiūlymą bus išsiųstas jums per vieną darbo dieną po visą informaciją apie produktus, aiškiai. Jei ką skubiai, galime citata Jums per 2 valandas, atsižvelgiant į visus duomenis jūs pateikiate.


53. ar galite dizainas man per 15 dienų nuo nutarties patvirtinta?

Pagal jūsų reikalavimą, mes galime pridėti įmonės logotipą, svetainėje, telefonu Umbra arba savo idėjas... langelį. Ir galite pasirinkti norimą spalvą, .our profesionalaus dizainerio atliks projektinį darbą už jus.


66.Žaibas ką daryti, jei yra problema su produktais po gavimo?
Nes spausdinant produktai visada buvo spalva nuokrypis, mes galime pažadėti negali išvengti, kad, bet mes imsimės nuotraukos jums prieš laivybos patvirtinti.
Jei tai kitų didelių klaidų, kuriuos mums gamybos metu, bus pateikiame jums nemokamai.


Hot Tags: nauja rankų darbo Kalėdų kortelė dizaino idėjas, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigiai

Tyrimo

You Might Also Like