2020 m. Karšto pašto ženklo šleifo folija palieka jums padėkos atviruką

Tai padėkos kortelė. Kortelės viršelis yra karštas sidabro lapas, kuris atrodo labai savitai. Atidarykite kortelę, kad vidiniame kortelės puslapyje parašytumėte žodžius, kuriuos norite išreikšti.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės aprašymas


1.jpg

Viršelis


1(6).jpg

3D lazerio dalis

Produkto parametrai


1(5).jpg
Produkto pavadinimas: 2020 m. Karšto pašto ženklo šleifo folijos lapai dėkoja jums sveikinimo atviruką

Dydis: 5 x 7 colių arba pritaikytas individualiems poreikiams

Proga: Bet kuriproga

Apdailos paviršius: Spausdinimas;Karštas šleifas

Dizainas: priimtinasMūsų pranašumas


04.jpg

Pateikdami geros kokybės produktus, pašalinkite klientus' Reikalavimai, pristatymas laiku ir geresnės paslaugos po pardavimo yra mūsų siela. Mes valdome griežtai nuo žaliavų iki kiekvienos gamybos procedūros.


Paroda


05.jpg

Kiekvienais metais mes lankomės parodose „Paper world“ Vokietijoje, NSS JAV ir Japonijoje. Mes taip pat lankome klientus du kartus per metus. Mūsų sveikinimo atvirukai yra labai populiarūs tose rinkose.


DUK


1 klausimas: ar esate gamintojas, ar prekybos įmonė?
A: Mes esame gamintojas, turintis savo gamyklą, kuri yra Šenzeno mieste, Guangdongo provincijoje.

2 klausimas: Kaip man paimti pavyzdį?

Ats .: Mes galime jums atsiųsti turimų prekių pavyzdžius (dažniausiai elementus iš ankstesnių užsakymų). Jei tuo metu prekių nėra, turėsite imti mokestį už mėginių ėmimą ir pristatymo mokestį. Jei turėsite didžiulį užsakymą, atitinkantį mūsų pavyzdžių mokesčio grąžinimo politiką, mes grąžinsime jūsų pavyzdžio mokestį už masinę produkciją.

3 klausimas: O kaip masinės produkcijos pristatymo laikas?

A: Tai priklauso nuo kiekio, paprastai tai yra' 30-35 dienos.

4 klausimas: ar turite patentą?

Ats .: „Winpsheng 3D“ lazerio iššokanti kortelė su muzikos ir šviesos kortelėmis yra patentuota prekė. Mes turime visų savo autorių teisių autorių teisių saugomus.

5 klausimas: kur yra tavo kortelės?

A: Šendženas China.We sukuriame savo korteles Šendženas Kinijoje ir gaminame jas mūsų pagrindinėje gamykloje Šenzenas. Mes didžiuojamės, kad turime labiausiai patyrusių ir sumanių amatininkų, kurie gamina geriausias „Pop up“ korteles.


Hot Tags: 2020 karšto antspaudo drožlių folijos lapai ačiū sveikinimo atviruką, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pigu, personalizuota, individuali, BSCI / FSC

Tyrimo

You Might Also Like