3D lazeriu iškirpta arka „Triomphe Pop Up“ rankų darbo kortelė

Kortelės fonas yra geltonai mėlynos spalvos gradientas, o apatinėje dangtelio dalyje yra atspausdintas Triumfo arkos vaizdas Paryžiuje, o piešinio viršuje užrašyta prancūzų kalba „Triumfo arka“. kortelė yra šviesiai žalia, kaip fonas. Vidinio puslapio viduryje yra 3D lazerio triumfo arka. Jis surenkamas iš šešių plokščių lazerio raštų. Keturiuose priekio, nugaros, kairės ir dešinės šablonuose yra išskirtinių faktūrų dizainų, kurie leis jaustis nuostabiai. 3D kortelės dalis yra labai tikroviška, todėl ji atrodo labiau kaip meno kūrinys, kurį verta kolekcionuoti!
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės aprašymas


1.jpg

Viršelis

Kortelės fonas yra geltonai mėlynos spalvos gradientas, o apatinėje dangtelio dalyje yra spausdintas Triumfo arkos vaizdas Paryžiuje, o piešinio viršuje užrašyta prancūzų kalba „Triumfo arka“. Triumfo arka yra reprezentacinis pastatas Prancūzijoje. Ši kortelė tinka draugams ir artimiesiems, kurie mėgsta prancūzų kultūrą.


5.jpg

3D lazerio dalis

Vidinis kortelės puslapis yra šviesiai žalios spalvos fonas. Vidinio puslapio viduryje yra 3D lazerio triumfo arka. Jis surenkamas iš šešių plokščių lazerio raštų. Keturiuose priekio, nugaros, kairės ir dešinės šablonuose yra išskirtinių faktūrų dizainų, kurie leis jaustis nuostabiai. 3D kortelės dalis yra labai tikroviška, todėl ji atrodo labiau kaip meno kūrinys, kurį verta kolekcionuoti!Produkto parametrai


1(1).jpg
Produkto pavadinimas: 3D lazeriu iškirpta „Triumfo arkos“ pop-up rankų darbo kortelė

Dydis: 5 x 7 colių arba pritaikytas individualiems poreikiams

Proga: Bet kokia proga

Apdailos paviršius: spausdinimas;3D lazerio pjūvis

Dizainas: priimtinasMūsų pranašumas


04.jpg

Pateikdami geros kokybės produktus, pašalinkite klientus' Reikalavimai, pristatymas laiku ir geresnės paslaugos po pardavimo yra mūsų siela. Mes valdome griežtai nuo žaliavų iki kiekvienos gamybos procedūros.


Pažyma


07.jpg

Mes jau išlaikėme FSC, BSCI, GSV ir ISO9001 sertifikatus. Per pastaruosius dešimt metų „Winpsheng papercraft“ tapo popieriaus pramonės pradininku ir tapo svarbiu gamintoju Kinijoje. Mes tampame profesionalesni ir darome didelę pažangą. Būsime geresni ateityje.


DUK


1 klausimas: ar esate gamintojas, ar prekybos įmonė?

A: Mes esame gamintojas, turintis savo gamyklą, kuri yra Šendženo mieste, Guangdongo provincijoje.


2 klausimas: Kaip greitai galime gauti atsakymą el. Paštu iš jūsų komandos?

A: Per 30 minučių.


3 klausimas: Kokios yra jūsų kainos sąlygos?

A: EXW, FOB, DDP.


4 klausimas: koks yra „GG“ 39 turimų sertifikatų sąrašas?

A: FSC, BSCI, ISO.


5 klausimas: Kiek laiko galiu tikėtis gauti imtį?

A: Paprastai&# 39 yra 4–7 dienos.

Hot Tags: 3D lazeriu iškirpta arbatmedžio pop-up rankų darbo kortelė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pigu, individualizuota, individuali, BSCI / FSC

Tyrimo

You Might Also Like