3D lazerinis cut Burj Al Arab Pop-Up rankų darbo kortelė

Kortelės viršelis spausdinamas su unikaliu Dubajaus grožiu. Mėlynas dangus, balti debesys, saulės šviesa, kokoso medžiai sudaro gražų kraštovaizdį. Šiame gražiame kraštovaizdyje yra du Dubajaus specialūs pastatai-Burj Al Arab Hotel ir Burj Khalifa.Vidinis kortelės puslapis daugiausia spausdinamas gražiais paplūdimio modeliais. Paplūdimio kampe yra mielas jūrų žvaigždė, kriauklės, paplūdimio kėdės ir mažos palapinės. Vidinio puslapio viduryje yra 3D lazeris Burj Al Arab, kuris susideda iš dviejų baltų ir mėlynų plokščių lazerio modelio, surinkto kartu, kad sudarytų 3D struktūrą. Atrodo labai realus, todėl žmonės, kurie mato, kad negali laukti patirti tokį grožį!
Pokalbis dabar

Informacija apie

Produkto aprašymas


1.jpg

Padengti

Kortelės viršelis spausdinamas su unikaliu Dubajaus grožiu. Mėlynas dangus, balti debesys, saulės šviesa, kokoso medžiai sudaro gražų kraštovaizdį. Šiame gražiame kraštovaizdyje yra du Dubajaus specialūs pastatai-Burj Al Arab ir Burj Khalifa, o tai rodo, kad ši sveikinimo atvirukas yra susijęs su Dubajumi. Jis tinka tiems, kurie mėgsta Dubajaus architektūrą, arba kai keliaujate Dubajuje, tai yra gera dovana jūsų artimiesiems ir draugams.


6.jpg

3D lazerio dalis

Vidinis kortelės puslapis daugiausia spausdinamas gražiais paplūdimio modeliais. Paplūdimio kampe yra mielas jūrų žvaigždė, kriauklės, paplūdimio kėdės ir mažos palapinės. Vidinio puslapio viduryje yra 3D lazeris Burj Al Arab, kuris susideda iš dviejų baltų ir mėlynų plokščių lazerio modelio, surinkto kartu, kad sudarytų 3D struktūrą. Atrodo labai realus, todėl žmonės, kurie mato, kad negali laukti patirti tokį grožį!Produkto parametrai


1(1).jpg
Produkto pavadinimas: 3D lazerio iškirpti Burj Al Arab pop-up rankų darbo kortelė

Dydis: 150 * 150mm arba customzied

Proga: Kelionės

Baigti paviršių:spausdinimas;3D lazerio pjūvis

Dizainas: priimtinasMūsų privalumas


04.jpg

Mes galime siųsti pavyzdžius jums per 7 dienas, gamybos laikas priklauso nuo produkto specializacijos. Daugiau nei 10 metų patirtis gaminant popierinius amatų ir elektroninių dovanų elementus, mūsų klientai yra visame pasaulyje, pavyzdžiui, JAV, Europoje, Japonijoje ir tt Jūsų verslo santykiai su mumis bus konfidencialūs bet kuriai trečiajai šaliai.


Sertifikatas


07.jpg

Nuo pat įkūrimo bendrovė išlaikė ISO9001, BSCI, GSV, FSC, tiekėją ir kitą profesinį sertifikavimą, kuris yra bendrovės stiprumo, kokybės ir lygio įrodymas. Mes vis dar sunkiai dirbame, kad padarytume geriau.


Duk


1 kl.: Ar esate manufactuer ar prekybos bendrovė?

A: Mes esame gamintojas su savo gamyklą, kuri yra Shenzhen, Guangdong provincijoje.


Q2: Kaip greitai mes galime gauti atsakymą elektroniniu paštu iš savo komandos?

A:Per 30 minučių.


Q3: Kokios yra jūsų kainos sąlygos?

A: EXW, FOB, DDP.


4 kl.:Koks jūsų žinomų sertifikatų sąrašas?

A:FSC, BSCI, ISO.


K5:Kiek laiko galiu tikėtis gauti pavyzdį?

A: Paprastai, tai 4-7 dienos.

Hot Tags: 3D lazerio supjaustyti Burj al arab pop-up rankų darbo kortelė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pigus, individualus, pagal užsakymą, BSCI / FSC

Tyrimo

You Might Also Like