3D lazeriu supjaustytų irklavimo pop up rankų darbo kortelė

Kortelės dangtelis yra mėlynos spalvos. Viršelio viduryje yra apskritas raštas su baltu fonu. Apskritimo schemoje yra raudona ir balta irklavimo valtis su trimis juodais irklais. Šalia modelio taip pat yra tekstas „irklavimas“. Tai kortelė su irklavimo valčių tema. Tai puiki dovana irklavimo mėgėjams. Vidiniame kortelės puslapyje yra tas pats mėlynas fonas kaip ir viršelyje, o ant jo atspausdintas balto bangos raštas. Vidinio puslapio viduryje yra nuostabi 3D lazerio dalis. Ant juodos irklavimo valties slenkančioje rankoje yra trys vyrai, dirbantys profesionaliais kostiumais. Jei pamatysite šią kortelę savo akimis, įsiminsite jos dizainą ir detales. Tai ne tik dovana, bet ir meno kūrinys, kurį verta kolekcionuoti!
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės aprašymas


1.jpg

Viršelis

Kortelės dangtelis yra mėlynos spalvos. Viršelio viduryje yra apskritas raštas su baltu fonu. Apskritimo schemoje yra raudona ir balta irklavimo valtis su trimis juodais irklais. Taip pat yra tekstas" irklavimas" šalia modelio. Tai atvirutė su irklavimo valčių tema, tai puiki dovana irklavimo mėgėjams.


2.jpg

3D lazerio dalis

Vidiniame kortelės puslapyje yra tas pats mėlynas fonas kaip ir viršelyje, o ant jo atspausdintas balto bangos raštas. Vidinio puslapio viduryje yra nuostabi 3D lazerio dalis. Ant juodos irklavimo valties slenkančioje rankoje yra trys vyrai, dirbantys profesionaliais kostiumais. Jei pamatysite šią kortelę savo akimis, įsiminsite jos dizainą ir detales. Tai ne tik dovana, bet ir meno kūrinys, kurį verta kolekcionuoti!Produkto parametrai


3.jpg
Produkto pavadinimas: 3D lazeriu supjaustyta irklavimo pop-up rankų darbo kortelė

Dydis: 5 x 7 colių arba pritaikytas individualiems poreikiams

Proga: Sportas

Apdailos paviršius: spausdinimas;3D lazerio pjūvis

Dizainas: priimtinasKokybės kontrolė


2.jpg

Gamybos proceso metu mūsų produktai bus tikrinami atliekant kokybės kontrolę, įskaitant penkias pagrindines žaliavų pirkimo, spausdinimo prieš ir po gamybos, pakavimo ir gabenimo grandis. Kiekvieną saitą turės patyręs kokybės kontrolės pareigūnas, kuris patikrins produktą. Siekdami užtikrinti, kad klientams galėtume pateikti geriausios kokybės produktus.


Mūsų pagrindinė rinka


市场3.jpg

Pasaulinė pardavimo sistema, visi produktai yra eksportuojami. Pagrindinė rinka yra Europa, JAV, Japonija.

Tik viena Kinijos tiekėja Nr. 3 Japonijos sveikinimo atvirukų kompanija. Įgaliotas OEM gamintojo prekės ženklo gamintojas Europos, Amerikos klientams.


DUK


1 klausimas: ar viskas gerai, jei kliento „GG“ Nr. 39 yra prekės ženklas?

A: Taip, nuoširdžiai laukiame.


2 klausimas: Kaip greitai galime gauti atsakymą el. Paštu iš jūsų komandos?

A: Per 30 minučių.


3 klausimas: Kokios yra jūsų kainos sąlygos?

A: EXW, FOB, DDP.


4 klausimas: koks&# 39 yra jūsų gamybos MOQ?

A: Mūsų pagrindinis MOQ yra 500vnt, taip pat priimtinas nedidelis kiekis.


5 klausimas: Kiek laiko galiu tikėtis gauti imtį?

A: Paprastai&# 39 yra 4–7 dienos.

Hot Tags: 3D lazeriu supjaustytos irklavimo pop-up rankinės kortelės, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pigi, individualizuota, individuali, BSCI / FSC

Tyrimo

You Might Also Like