3D lazeriu pjaustytų slidinėjimo pop-up rankinė kortelė

Kortelės dangtelis yra mėlynos spalvos. Viršelio viduryje yra apskritas baltas raštas su raudonų slidžių ir stulpų pora. Tekstas „slidinėjimas“ parašytas šalia modelio. Vidinis kortelės puslapis yra nukreiptas į sniego lauką. Vidinio puslapio viduryje yra 3D lazerio skyrius. Vyras, dėvintis profesionalius slidinėjimo drabužius, žingsniuoja ant mėlynų slidžių poros ir slysta ant sniego su pora slidžių lazdų rankoje. Jis atrodo šauniai, tarsi skraidytų.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės aprašymas


1.jpg

Viršelis

Kortelės dangtelis yra mėlynos spalvos. Viršelio viduryje yra apskritas baltas raštas su raudonų slidžių ir stulpų pora. Tekstas" slidinėjimas" yra parašyta šalia modelio. Tai yra slidinėjimo tematika skirta sveikinimo atvirutė, tinkanti draugams ar artimiesiems, kurie mėgsta slidinėti.


2.JPG

3D lazerio dalis

Vidinis kortelės puslapis yra nukreiptas į sniego lauką. Vidinio puslapio viduryje yra 3D lazerio skyrius. Vyras, dėvintis profesionalius slidinėjimo drabužius, žingsniuoja ant mėlynų slidžių poros ir slysta ant sniego su pora slidžių lazdų rankoje. Jis atrodo šauniai, tarsi skraidytų. Šios kortelės detalės yra labai tikroviškos. Žmonės, gavę šią kortelę, bus maloniai nustebinti. Jis gali būti renkamas kaip meno kūrinys.Produkto parametrai


2.4.JPG
Produkto pavadinimas: 3D lazeriu iškirpta slidinėjimo pop-up rankinė kortelė

Dydis: 5 x 7 colių arba pritaikytas individualiems poreikiams

Proga: Sportas

Apdailos paviršius: spausdinimas;3D lazerio pjūvis

Dizainas: priimtinasMūsų pranašumas


04.jpg

Pateikdami geros kokybės produktus, pašalinkite klientus' Reikalavimai, pristatymas laiku ir geresnės paslaugos po pardavimo yra mūsų siela. Mes valdome griežtai nuo žaliavų iki kiekvienos gamybos procedūros.


Pažyma


07.jpg

Nuo pat įkūrimo įmonė išlaikė ISO9001, BSCI, GSV, FSC, tiekėjų ir kitus profesionalius sertifikatus, kurie yra bendrovės „GG # 39“ stiprybės, kokybės ir lygio įrodymas. Mes vis dar sunkiai dirbame, kad padarytume geriau.


DUK


1 klausimas: ar esate gamintojas, ar prekybos įmonė?

A: Mes esame gamintojas, turintis savo gamyklą, kuri yra Šendženo mieste, Guangdongo provincijoje.


2 klausimas: Kaip greitai galime gauti atsakymą el. Paštu iš jūsų komandos?

A: Per 30 minučių.


3 klausimas: Kokios yra jūsų kainos sąlygos?

A: EXW, FOB, DDP.


4 klausimas: koks yra „GG“ 39 turimų sertifikatų sąrašas?

A: FSC, BSCI, ISO.


5 klausimas: Kiek laiko galiu tikėtis gauti imtį?

A: Paprastai&# 39 yra 4–7 dienos.

Hot Tags: 3D lazeriu supjaustytos slidinėjimo pop-up rankinės kortelės, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pigi, individualizuota, individuali, BSCI / FSC

Tyrimo

You Might Also Like