3D lazeriu išpjaustytos banglentininkų „Pop Up“ rankų darbo kortelės

Kortelės dangtelis yra mėlynos spalvos. Viršelio viduryje yra geltonų burių, plūduriuojančių jūroje, piešinys, o šalia rašomas tekstas „burlenčių sportas“. Tai kortelė su burlenčių sportu ir puiki dovana burlentininkams. Vidinis kortelės puslapis yra pagrįstas mėlynu vandenynu. Vidinio puslapio viduryje yra išskirtinė 3D lazerio dalis. Pamatysite, kad bangų sluoksniuose raudonais drabužiais vilkintis vyras valdo geltoną burlentininką. Jūroje plaukianti lenta atrodo labai tikroviškai ir jaudinančiai.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės aprašymas


1.jpg

Viršelis

Kortelės dangtelis yra mėlynos spalvos. Viršelio viduryje yra geltonų burių, plūduriuojančių jūroje, piešinys, o tekstas" burlenčių burlentė" yra parašyta šalia modelio. Tai kortelė su burlenčių sportu ir puiki dovana burlentininkams.


2.jpg

3D lazerio dalis

Vidinis kortelės puslapis yra paremtas mėlynu vandenynu. Vidinio puslapio viduryje yra išskirtinė 3D lazerio dalis. Pamatysite, kad bangų sluoksniuose raudonais drabužiais vilkintis vyras valdo geltoną burlentininką. Jūroje plaukianti lenta atrodo labai tikroviškai ir jaudinančiai.Produkto parametrai


1(1).jpg
Produkto pavadinimas: 3D lazeriu išpjaustytos burlenčių sportui skirtos pop-up rankinės kortelės

Dydis: 5 x 7 colių arba pritaikytas individualiems poreikiams

Proga: Sportas

Apdailos paviršius: spausdinimas;3D lazerio pjūvis

Dizainas: priimtinasMūsų pranašumas


04.jpg

Pateikdami geros kokybės produktus, pašalinkite klientus' Reikalavimai, pristatymas laiku ir geresnės paslaugos po pardavimo yra mūsų siela. Mes valdome griežtai nuo žaliavų iki kiekvienos gamybos procedūros.


Pažyma


07.jpg

Nuo pat įkūrimo įmonė išlaikė ISO9001, BSCI, GSV, FSC, tiekėjų ir kitus profesionalius sertifikatus, kurie yra bendrovės „GG # 39“ stiprybės, kokybės ir lygio įrodymas. Mes vis dar sunkiai dirbame, kad padarytume geriau.


DUK


1 klausimas: ar esate gamintojas, ar prekybos įmonė?

A: Mes esame gamintojas, turintis savo gamyklą, kuri yra Šendženo mieste, Guangdongo provincijoje.


2 klausimas: Kaip greitai galime gauti atsakymą el. Paštu iš jūsų komandos?

A: Per 30 minučių.


3 klausimas: Kokios yra jūsų kainos sąlygos?

A: EXW, FOB, DDP.


4 klausimas: koks yra „GG“ 39 turimų sertifikatų sąrašas?

A: FSC, BSCI, ISO.


5 klausimas: Kiek laiko galiu tikėtis gauti imtį?

A: Paprastai&# 39 yra 4–7 dienos.

Hot Tags: 3D lazeriu supjaustytos banglentės „pop-up“, rankų darbo kortelė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pigu, individualizuota, individuali, BSCI / FSC

Tyrimo

You Might Also Like