3 D Pop Up raudonas traukinys Naujagimio sveikinimo atvirutė

Tai sveikinimo atvirukas, kuris sveikina ir palaimina naujagimius. Viršutinis kortelės turinys yra daugiausia atspausdintos paukščių, ančių, pacifierių nuotraukos ir užrašas „Welcome mažas kūdikis“. Atidarykite kortelę 3 raudonojo lazerio traukiniu, ant kurio mažojo traukinio gabenami žodžiai „Kūdikis“ ir maži gyvūnai, atkartojantys dangtelio dizainą. Tai kupinas palaiminimų ir meilės mažam kūdikiui!
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės aprašymas


WPS-3DHO-0055.jpg

Viršelis

Kortelės viršelis atspausdintas su mielų paukščių, žindukų, ančių ir žvaigždžių raštais, prie jo pridedamas tekstas „GG quot“; Sveiki, mažas kūdikis, „GG quot“, kuriame pavaizduotos palaimos, susijusios su mažojo kūdikio atėjimu.


WPS-3DHO-0055(4).jpg

3 D lazerio dalis

Atidarykite šią kortelę, joje bus vaikiškas 3 D lazerio dizainas - mielas ir ryškus raudonas traukinys, vežantis" kūdikis" vežime ir paukščiai, antys ir žvaigždės, aidintys dangtelio piešiniu. Tai nustebins ir perkels tuos, kurie gauna kortelę.Produkto parametrai


WPS-3DHO-0055(1).jpg
Produkto pavadinimas: 3 D pop-up raudona traukinuko naujagimio sveikinimo kortelė

Dydis: 5 x 7 colių arba individualus

Proga: Gimtadienis

Apdailos paviršius: Spausdinimas;3 D pjaustymas lazeriu

Dizainas: priimtinasKokybės kontrolė


2.jpg

Gamybos proceso metu mūsų produktai patikrins kokybės kontrolę, apimdami penkias pagrindines žaliavų pirkimo, spausdinimo prieš ir po gamybos, pakavimo ir gabenimo grandis. Kiekvieną saitą turės patyręs kokybės kontrolės pareigūnas, kuris patikrins produktą. Siekdami užtikrinti, kad klientams galėtume pateikti geriausios kokybės produktus.


Pažyma


证书1.jpg

Mes jau išlaikėme FSC, BSCI, GSV ir ISO 9001 sertifikatus. Per pastaruosius dešimt metų „Winpsheng papercraft“ tapo popieriaus pramonės pradininku ir tapo svarbiu gamintoju Kinijoje. Mes tampame profesionalesni ir darome didelę pažangą. Būsime geresni ateityje.


DUK


Q 1: Ar viskas gerai, jei kliento&# 39 prekės ženklas yra tinkamas?

A: Taip, nuoširdžiai laukiame.


Q 2: Ar galite padaryti dizainą už mus?

A: Taip, mes turime savo dizainerių, kurie gali padėti sukurti dizainą.


Q 3: Kokios yra jūsų kainos sąlygos?

A: EXW, FOB, DDP.


Q 4: koks „GG“ {39 yra jūsų mokėjimo terminas?

A: 30% depozitas iš anksto, 70% likutis prieš pristatymą.


Q 5: Kaip aš galiu paimti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

A: Galite atsiųsti mums savo produktus.' reikalavimus, tada mes parengiame pritaikytą pavyzdį ir išsiunčiame jums jums išreikšti.

Hot Tags: 3 d pop-up raudonojo traukinio naujagimio sveikinimų kortelė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pigu, individualizuota, pagal užsakymą, BSCI / FSC

Tyrimo

You Might Also Like