3 D Pop Up laisvės statulėlė su gimtadieniu, rankų darbo atvirutė

Tai gimtadienio atvirutė su Laisvės statulos tema. Kortelės viršelis yra paremtas paprastu ežero mėlynumu, kuriame yra Laisvės statulos paveikslėlis ir keletas palaiminimo žodžių. Atidarykite kortelę, jos vidinis puslapis atspindi dangtelio spalvą, vidiniame puslapyje yra keletas žvaigždžių raštų kaip pagražinimas, o jame yra tekstas „Su gimtadieniu“. Vidinio puslapio viduryje yra ryški ir tikroviška 3 D lazerio laisvės statula, reiškianti geriausius linkėjimus tiems, kas gavo kortelę - laisvę, laimę ir džiaugsmą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės aprašymas


5.jpg

Viršelis

Kortelės viršelis atspausdintas su gražiu Laisvės statulos piešiniu ir tekstu, kuriame pavaizduota kortelės tema ir graži prasmė.


2.jpg

3 D lazerio dalis

Atidarę kortelę, joje bus pavaizduotas 3 D lazerio laisvės statulas, atspindintis dangtelio turinį. Tai nustebins kortelę gaunantį žmogų.Produkto parametrai


4.jpg
Produkto pavadinimas: 3 D pop-up Laisvės statula su gimtadieniu rankų darbo atvirutė

Dydis: 5 x 7 colių arba individualus

Proga: Gimtadienis

Apdailos paviršius: Spausdinimas;3 D pjaustymas lazeriu

Dizainas: priimtinasApie mus


2.jpg

„Winpsheng“ yra mažas, šeimai priklausantis ir valdomas verslas, turintis didelių idėjų, orientuotas į naujoves visuomet su naujomis idėjomis ir dizainu, kurio tikslas - padėti klientams parodyti savo meilę ir užuojautą dovanojant mūsų nuostabias korteles savo draugams ir artimiesiems.


Pažyma


证书1.jpg

Mes jau išlaikėme FSC, BSCI, GSV ir ISO 9001 sertifikatus. Per pastaruosius dešimt metų „Winpsheng papercraft“ tapo popieriaus pramonės pradininku ir tapo svarbiu gamintoju Kinijoje. Mes tampame profesionalesni ir darome didelę pažangą. Būsime geresni ateityje.


DUK


Q 1: Ar viskas gerai, jei kliento&# 39 prekės ženklas yra tinkamas?

A: Taip, nuoširdžiai laukiame.


Q 2: Ar galite padaryti dizainą už mus?

A: Taip, mes turime savo dizainerių, kurie gali padėti sukurti dizainą.


Q 3: Kokios yra jūsų kainos sąlygos?

A: EXW, FOB, DDP.


Q 4: koks „GG“ {39 yra jūsų mokėjimo terminas?

A: 30% depozitas iš anksto, 70% likutis prieš pristatymą.


Q 5: Kaip aš galiu paimti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

A: Galite atsiųsti mums savo produktus.' reikalavimus, tada mes parengiame pritaikytą pavyzdį ir išsiunčiame jums jums išreikšti.

Hot Tags: 3 d pop-up laisvės statulėlė su gimtadieniu, rankų darbo atvirutė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pigi, individualizuota, pagal užsakymą, BSCI / FSC

Tyrimo

You Might Also Like