Juokingos formos pop up autobuso kortelė / 50 gimtadienio sveikinimo atvirukas

Juokingos formos pop up autobuso kortelė / 50 gimtadienio sveikinimo atvirukas

Individualizuoto produkto dizainas: bendrovė, teikianti klientams "vieno langelio" paslaugas, siekdama užtikrinti, kad gaminio klientai formuotų vieningą ir papildomą principų propagandą, efektyviai išryškintų kliento produktą "asmeninį" žavesį.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Juokingos formos pop up autobuso kortelė / 50 gimtadienio sveikinimo atvirukas


Pop up card19 (4) .jpg

Juokingos formos "pop up" autobuso kortelė / 50-os gimtadienio sveikinimo atvirukas. Kiekvienas jaučiasi puikiai, kai gauna netikėtą kortelę paštu. Daugeliui žmonių nieko panašaus į sveikinimo atviruką siųsti specialų pranešimą. Šioje kortelėje yra juokingas autobusas, vairuotojas yra dramblys, keleiviai yra ir gyvūnai. Pasakojimas apie šią juokingą kortelę 50 metų žmonėms atrodo šiek tiek keista, tačiau tai tikrai paskatins jį juoktis. Ši kortelė naudoja tiek vaizdus, tiek žodžių galią, kad padėtų mums išreikšti savo emocijas ir išsiųsti specialų pranešimą.Prekė

Pop up gimtadienio sveikinimo atvirukas

Medžiaga

Ofsetinis popierius, meno popierius, dengtas popierius

Spausdinimas

CMYK arba PMS spausdinimas

Dydis

A4 arba pritaikyta

Paviršiaus apdaila

Nėra arba pritaikyta (karšto štampavimo, įspaudimo, blizgesio)

Uostas

Honkongas / Shengzhen

QC kelias

Kiekvienas produktas patikrina 100%.运源 .jpgKompanijos informacija

 

Shengzhen Winpsheng Craft Co, Ltd "yra įsikūrusi Shengzhen, Guangdong.A 12 metų patirtį kompanija,

Pagrindiniai produktai yra popierinės ir elektroninės kortelės.


factory 2.jpg


1230.jpg


Turgus

Blob.png


DUK


1. Kaip gauti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

Po kainų patvirtinimo galite reikalauti, kad mėginiai patikrintų mūsų dizainą ir popieriaus kokybę. Dėl spausdintų pavyzdžių mes patikrinsime nuo 30 iki 100 dolerių, kad padengtume filmavimo ir spausdinimo išlaidas. Pavyzdinės kainos gali būti grąžintos vėl patvirtinus užsakymą.


2. Kaip galiu pateikti užsakymą?

Galite susisiekti su bet kuriuo mūsų pardavimų klientu pagal užsakymą. Pateikite savo reikalavimus išsamiau kaip įmanoma aiškiau. Taigi pirmą kartą galime išsiųsti pasiūlymą. Jei norite kurti ar tolesnė diskusija, geriau kreiptis į mus su "Alibaba", "Skype", "Email", "WhatsAPP" ar kitų akimirksniu prekybos tvarkytuvu, jei vėluojama.


3. Ar imties mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai, kai patvirtinate masinę produkciją, imties mokestis gali būti grąžinamas, tačiau dėl konkrečios situacijos kreipkitės į žmones, kurie seka jūsų užsakymą.


4. Ar galite spausdinti kitas užsienio kalbas, išskyrus anglų kalbą?

Taip, kiekviena kalba yra gerai, tiesiog pateikite mums formuluotę. Tada mes atsiųsime jums teksto juodraštį, kai jį patvirtinsite ir prisiimsime atsakomybę už klaidas, todėl atidžiai patikrinkite projektą.


5. Ar esate manufaktūrų ar prekybos įmonė?

Mes esame 100% manufaktūra specializuojasi spausdinimo ir pakavimo daugiau nei 10 metų 6000 kvadratinių metrų dirbtuvės srityje. Mes turime puikų komandą, kurią sudaro 150 profesionalių ir kvalifikuotų darbuotojų.


Tyrimo