Juokingi Pop Up Greeting Card / Gimtadienio Pop Up Tortas kortelė draugams

Juokingi Pop Up Greeting Card / Gimtadienio Pop Up Tortas kortelė draugams

1. Palanki kaina ir geros kokybės produktas. 2. Išplėstinė mašinų ir kvalifikuotų darbuotojų ir pirmos klasės medžiagos. 3. Įvairūs dydžiai ir formos klientų pasirinkimui
Pokalbis dabar

Informacija apie

Juokingi Pop Up Greeting Card / Gimtadienio Pop Up Tortas kortelė draugams


Kortelės istorija

Juokingi iškylanti atviruko atviruko kortelė / gimtadienio iškylanti torto kortelė draugams: gimtadienio pyragas su deginančia žvakių paslėpta šia kortele, jie iššoko iš karto, kai kas nors jį atidaro. Tai patraukli dovana vaikams. Mes norime pristatyti save kaip kortelių amatų prekių korporaciją.

Užsienio pakvietimas į atviruką yra gana didelis, pagal užsienio pasveikinimo paieškos pirmenybės duomenis rodo, pop-up kortelių rinka yra labai plati ne tik prekybininkams, kai privačios paieškos atvirukai dar labiau linkę naudoti pop-up kortelę.


Prekė: Pop up kortelė

Popierius: C1S meno popierius

Spausdinimas: CMYK

Dydis: 166 mm x 116 mm

Uostas: Honkongas / Shengzhen

QC būdas: 100% produktų tikrinimas


Funny Pop Up Card With A Birthday Cake

Funny Pop Up Card With A Birthday Cake

Kompanijos informacija


Shengzhen Winpsheng Craft Company Limited "yra profesionalus gaminimas, kuris turi

14 metų patirtis visų rūšių popieriaus gaminių gamyboje.

Funny Pop Up Card With A Birthday Cake


Turgus


DUK

1 . Kokį popierių galima spausdinti?

Meno popierius suteikia geriausią spalvų ir dizaino kokybę. Mes taip pat galime pateikti kitą specialų popierių, pavyzdžiui, juodą kortelę, baltą kortelę, ofsetinį popierių ir PU odą ir tt


2. Kaip užsisakyti?

1). Tyrimas el. Paštu arba telefonu arba kitais būdais iš pradžių, pasakykite man savo reikalavimą (pavyzdžiui, dydis, medžiaga ir kiekis).

2). Tada atsiųskite man savo dizainą (AI / CDR / FDF / PSD, aukštesnė nei 300dpi). Ar galime padėti jums sukurti dizainą.

3). Po to, kai bus patvirtinta galutinė byla ir kaina, bus pateiktas oficialus PI

4). Gamyba bus organizuojama, kai bus sumokėta. (Gamybos laikas - 7 darbo dienos)


3, Ar galėtum sukurti mane?

Taip, mes galime. Pagal jūsų reikalavimą, galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba jūsų idėjas. Fono spalva yra jūsų pasirinkta, bet kokia yra spalva. Mūsų profesionalus dizaineris gali jums sukurti dizainą.


4. Kiek laiko galiu gauti šį pavyzdį?

Gavęs imties mokestį ir patvirtinant visą medžiagą ir dizainą, mėginio laikas yra 5-7 dienos, o greitam pristatymui paprastai reikia apie 3-5 dienas. Kai kuriam sudėtingos struktūros pavyzdžiui reikės daugiau laiko.


5. Kiek laiko užtruks mano užsakymas?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada rekomenduojame gamybos laiką prieš užsakymą. Jei turite skubų terminą ir pamatysime, ką mes galime padaryti.

Hot Tags: Funny pop up sveikinimo atvirukai / gimtadienio pop-up tortas kortelė draugams, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like