Rankų darbo pop-up kortelė naujoms šeimos / pop up kortelėms kūdikiams

Rankų darbo pop-up kortelė naujoms šeimos / pop up kortelėms kūdikiams

Visa gamybinė komanda skirta aukščiausios kokybės produktų pristatymui iki paskutinės detalės. Mūsų rinka apima Europos, Amerikos, Japonijos ir kitas šalis.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo pop-up kortelė naujoms šeimos / pop up kortelėms kūdikiams


produkto pavadinimas Rankų darbo pop-up kortelė naujoms šeimos / pop up kortelėms kūdikiams
Popierius Rašomasis popierius, nepadengtas popierius, Matavimo popierius, ofsetinis popierius, neutralus popierius, specialusis popierius ir kt.
Spalva 4 spalvos (CMYK) arba Pantone spalvos
Figūra Stačiakampis arba pagal kliento reikalavimus
Dydis 166 × 116 mm (standartinis) arba tinkinti
Paviršiaus apdaila

Laminavimas blizgus laminavimas, matinis laminavimas.

UV blizgus UV, matinis UV, UV spinduliavimas.

Štampavimas aukso štampavimas, sidabro štampavimas.

Kiti lipdukai, lazeris, blizgučiai.

 

Pop-up kortelė 2- (1). Jpg

Pop-up kortelė 2- (8) .jpg

Kortelės istorija

Rankų darbo pop-up kortelė naujoms šeimos / pop-up kortelėms kūdikiui: kai suaugęs taps tėvu ar motina, jis arba ji bus laimingiausias žmogus pasaulyje. Kūdikis per daug reiškia šeimą, mažasis angelas apšvies visus namus. Ši juokinga pop-up kortelė yra puiki dovana šeimai ir jų naujam nariui.

Kiti produktai

马脸 2 号 .jpg

马脸 3 号 .jpg


Kompanijos informacija

Winpsheng (HK) Company Limited ", mūsų biuras įsikūręs Honkonge, o mūsų gamykla" Shenzhen Winpsheng Craft Company Limitd "yra įsikūrusi Šendžene, žemyninėje Kinijoje, specializuojasi eksportuoti reklaminius gaminius, rankų darbo popieriaus sveikinimo atviruką, 3d pop-up kortelę , Lazerio pjovimo kortelė, muzikos atvirukas, įrašoma sveikinimo atvirutė, LED kortelė, garso krepšys, garso dėžutė ir kitos dovanos.

Mūsų profesionalūs inžinieriai ir dizaineriai gali jums suprojektuoti gaminius, net jei jūs tiesiog turėtumėte supaprastintą idėją ar paprastą vaizdą, galime pagaminti juos į brandų dizainą.公司 描述 .jpg


DUK

1. kokį popierių galima spausdinti?

Meno popierius suteikia geriausius spalvų ir dizaino rezultatus. Mes taip pat galime pateikti kitą specialų popierių, pavyzdžiui, juodą kortelę, baltą kortelę, ofsetinį popierių ir PU odą ir tt


2. Ar galite man dizainą?

Taip, mes galime. Pagal jūsų reikalavimą, galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba jūsų idėjas. Fono spalva yra jūsų pasirinkta, bet kokia yra spalva. Mūsų profesionalus dizaineris gali jums sukurti dizainą.


3. Kiek laiko galiu gauti šį pavyzdį?

Gavęs imties mokestį ir patvirtinant visą medžiagą ir dizainą, mėginio laikas yra 5-7 dienos, o greitam pristatymui paprastai reikia apie 3-5 dienas. Kai kuriam sudėtingos struktūros pavyzdžiui reikės daugiau laiko.


4. Kiek laiko užtruks mano užsakymas?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada rekomenduojame gamybos laiką prieš užsakymą. Jei turite skubų terminą ir pamatysime, ką mes galime padaryti.


5. Jei produktams būdingos kokybiškos problemos, kaip su juo spręsite?

Prieš gabenimą kiekvieną gamybos ir gatavų produktų gamybos etapą tikrins QC departamentas. Jei dėl mūsų sukurtų produktų kokybės problemų mes pateiksime pakaitinę paslaugą.
Tyrimo