Su gimtadieniu 3d sūrio pop up kortelė / rankų darbo gimtadienio kortelė draugams

Su gimtadieniu 3d sūrio pop up kortelė / rankų darbo gimtadienio kortelė draugams

Iš RFQ į PO, nuo žaliavos iki galutinių produktų, nuo pristatymo iki dokumentų, kiekvieną žingsnį peržiūri mūsų gerai apmokyti kokybės kontrolės darbuotojai, kad įsitikintumėte, ar jūsų pasitenkinimas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Su gimtadieniu 3d sūrio pop up kortelė / rankų darbo gimtadienio kortelė draugams


Prekė

Rankų darbo gimtadienio atvirukai

Medžiaga

Ofsetinis popierius, meno popierius, dengtas popierius

Spausdinimas

CMYK arba PMS spausdinimas

Dydis

A4 arba pritaikyta

Paviršiaus apdaila

Nėra arba pritaikyta (karšto štampavimo, įspaudimo, blizgesio)

Uostas

Honkongas / Shengzhen

QC kelias

Kiekvienas produktas patikrina 100%.


Kortelės istorija

Su gimtadieniu 3d sūrio iškėlimo kortelė / rankų darbo gimtadienio kortelė draugams: ši kortelė yra nustebstanti dovana, su atvira puse ant viršelio ir sūrio kortelėje. Tai bus juokinga dovana mažam berniukui. Mums malonu pristatyti save kaip kompaniją, kuri specializuojasi tik kortų amatų gaminiuose.Kitas produktas

马脸 2 号 .jpg

other product.jpg


Pristatymas ir paketas


运源 .jpgKompanijos informacija

公司 描述 .jpg

"Winpsheng" (HK) Limited "yra įkurta 2008 metais, turinti daugiau nei 10 metų patirtį Sveikinimo atviruko ir popieriaus dovana lauko srityje. Gamykloje yra daugiau kaip 6000 darbo vietos, apie 150 kvalifikuotų darbuotojų, 7 inžinieriai, 12 pardavimų.

Galime pateikti aukštos kokybės sveikinimo atvirukus pagal jūsų poreikius.

 

Ką galime padaryti už jus?

OEM ir ODM užsakymai yra nuoširdžiai sveikintini. Mūsų inžinieriai gali kurti jūsų privatų atviruką pagal jūsų poreikius.

Paviršiaus apdaila (2) .jpg

手工 卡 对比 图 -20170614.jpg


Turgus

Rinkodara 1.jpg

Dalis klientų.jpg


DUK


1. Ar turite parduoti produktus?

Ne. Mes dirbame pagal OEM užsakymus. Tai reiškia, kad dydis, medžiaga, kiekis, dizainas, pakuotės sprendimas ir tt priklausys nuo jūsų prašymų. Akivaizdu, kad jūsų logotipas gali būti atspausdintas ant produktų.


2. Kaip užsisakyti?

1). Tyrimas el. Paštu arba telefonu arba kitais būdais iš pradžių, pasakykite man savo reikalavimą (pavyzdžiui, dydis, medžiaga ir kiekis).

2). Tada atsiųskite man savo dizainą (AI / CDR / FDF / PSD, aukštesnė nei 300dpi). Ar galime padėti jums sukurti dizainą.

3). Po to, kai bus patvirtinta galutinė byla ir kaina, bus pateiktas oficialus PI

4). Gamyba bus organizuojama sumokėjus mokestį (gamybos laikas - 7 darbo dienos)


3. Kokių spausdintuvų turite?
Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvus ir interneto spausdinimo spausdintuvus. Pagal skirtingus kiekius, spausdinimui naudojame skirtingus spausdintuvus. Galite gauti konkurencingą kainą.


4, Ar galėtum sukurti mane?

Taip, mes galime. Pagal jūsų reikalavimą, galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba jūsų idėjas. Fono spalva yra jūsų pasirinkta, bet kokia yra spalva. Mūsų profesionalus dizaineris gali jums sukurti dizainą.


5. Kaip gauti citatą?
Paprastai citata bus išsiųsta jums per vieną darbo dieną, kai visi duomenys bus aiškūs. Jei kas nors skubiai, mes galime pasiūlyti jums per 2 valandas, remiantis visa pateikta informacija.
Hot Tags: Su gimtadieniu 3d sūrio pop up kortelė / rankų darbo gimtadienio atvirukai draugams, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like