Su gimtadieniu Vienaragis 3 D Pop Up sveikinimo atvirukas mergaitėms

Tai gimtadienio atvirutė mergaitėms. Kortelės dangtelis nustatytas baltų debesų ir dangaus fone su spalvingu vaivorykštės piešiniu. Ant vaivorykštės yra vienaragio šešėlis. Virš šablono parašytas tekstas „Happy Birthday Girl“. Atidarykite kortelę, pamatysite nuostabią 3 D lazerio dalį, mielas ir ryškus vienaragis skraido ant nuostabaus vaivorykštės tiltelio, tai padarys sveikinimo atviruką gaunantį asmenį nustebtą ir laimingą!
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės aprašymas


6.jpg

Rankų darbo sudėtingas dizainas

Vienaragio sveikinimo atvirukas yra vienas iš nuostabiausių mūsų dizainų. Kortelėje yra tiek daug detalių, o sudėtingos vidinės ir išorinės kortelės jus nustebins. Tai puiki dovana, kurią galima laikyti kaip memorialą.


1.jpg

Mielas ir linksmas viršelis

Kortelės viršelis turi išskirtinius atspausdintus raštus ir tekstą, nurodantį galimybę ir vidinį kortelės turinį.


3.jpg

Jaudinanti skulptūra

Atidarius kortelę, atsiskleidžia mielas, nepakartojamas 3 D dizainas, primenantis vienaragį virš vaivorykštės. Nustebinkite savo artimąjį, įteikdami jam kortelę, kai ji bus sulankstyta. Jie' nustebsite, kai atidarys kortelę, o skulptūra pasirodys atsidariusi.Produkto parametrai


6.jpg
Produkto pavadinimas: Su gimtadieniu vienaragis 3 D pop-up sveikinimo atvirukas mergaitėms

Dydis: 5 x 7 colių arba individualus

Proga: Gimtadienis

Apdailos paviršius: Spausdinimas;3 D pjaustymas lazeriu

Dizainas: priimtinasApie mus


2.jpg

„Winpsheng“ yra mažas, šeimai priklausantis ir valdomas verslas, turintis didelių idėjų, orientuotas į naujoves visuomet su naujomis idėjomis ir dizainu, kurio tikslas - padėti klientams parodyti savo meilę ir užuojautą dovanojant mūsų nuostabias korteles savo draugams ir artimiesiems.


Pakavimas


111packing.jpg

Įprastomis aplinkybėmis mūsų pakavimo būdas yra 1 kompiuterio kortelė, vokas ir plastikinis maišelis kaip rinkinys, tada įdedami į vidinę ir išorinę dėžes pagal kliento pageidaujamą kiekį.


DUK


Q 1: Ar viskas gerai, jei kliento&# 39 prekės ženklas yra tinkamas?

A: Taip, nuoširdžiai laukiame.


Q 2: Ar galite padaryti dizainą už mus?

A: Taip, mes turime savo dizainerių, kurie gali padėti sukurti dizainą.


Q 3: Kokios yra jūsų kainos sąlygos?

A: EXW, FOB, DDP.


Q 4: koks „GG“ {39 yra jūsų mokėjimo terminas?

A: 30% depozitas iš anksto, 70% likutis prieš pristatymą.


Q 5: Kaip aš galiu paimti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

A: Galite atsiųsti mums savo produktus.' reikalavimus, tada mes parengiame pritaikytą pavyzdį ir išsiunčiame jums jums išreikšti.

Hot Tags: su gimtadieniu vienaragio 3 d pop-up sveikinimo atvirukas mergaitei, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pigus, personalizuotas, pagal užsakymą, BSCI / FSC

Tyrimo

You Might Also Like