Aukštos kokybės popierius gimtadienio torto pop-up kortelė vaikui

Tai gimtadienio atvirutė. Kortelės atidarymas yra 3D lazerio tortas. Padovanokite tai gimtadienio vaikams, jie bus labai laimingi!
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės aprašymas


1.jpg

Viršelis


1(3).jpg

3D lazerio dalisProdukto parametrai


1(5).jpg
Produkto pavadinimas: 3D Pop Up Love širdies sveikinimo atvirutė vestuvėms

Dydis: 5 x 7 colių arba pritaikytas individualiems poreikiams

Proga: Bet kuriprogomis

Apdailos paviršius: Spausdinimas;3D lazerio pjūvis

Dizainas: priimtinasMūsų kompanija


九宫格(1).jpg

Mūsų įmonė yra profesionali popieriaus gaminių gamintoja. Mes turime profesionalią „r GG“ komandą, kuri padės jums paversti jūsų idėjas apie korteles realybe. Mes turime pažangią įrangą ir profesionalius gamybos linijos darbuotojus, kad galėtume griežtai kontroliuoti gaminių kokybę. Mes teiksime aukštos kokybės produktus, kurie patenkins klientų reikalavimus, savalaikis pristatymas ir geresnės garantinės paslaugos yra mūsų siela, mes griežtai tvarkome nuo žaliavų iki kiekvieno gamybos proceso.


Kliento vizitas


06.jpg

Kiekvienais metais turime daug klientų, kurie atvyksta iš įvairių šalių, norėdami aplankyti mūsų įmonę. Ir mes sulaukėme daug pagyrimų iš JP, JAV, Europos ir Vokietijos klientų.


DUK


1 klausimas: ar esate gamintojas, ar prekybos įmonė?

A: Mes esame gamintojas, turintis savo gamyklą, kuri yra Šendženo mieste, Guangdongo provincijoje.

2 klausimas: kaip man paimti pavyzdį?

Ats .: Mes galime jums atsiųsti turimų prekių pavyzdžius (dažniausiai elementus iš ankstesnių užsakymų). Jei tuo metu prekių nėra, turėsite imti mokestį už mėginių ėmimą ir pristatymo mokestį. Jei turėsite didžiulį užsakymą, atitinkantį mūsų pavyzdžių mokesčio grąžinimo politiką, mes grąžinsime jūsų pavyzdžio mokestį už masinę produkciją.


3 klausimas: O kaip masinės produkcijos pristatymo laikas?

A: Tai priklauso nuo kiekio, paprastai tai yra' 30-35 dienos.

4 klausimas: ar turite patentą?

Ats .: „Winpsheng 3d“ lazerio iššokanti kortelė su muzikos ir šviesos kortelėmis yra patentuota prekė. Mes turime visų savo autorių teisių autorių teisių saugomus.

5 klausimas: kur yra tavo kortelės?

A: Šendženas China.We sukuriame savo korteles Šenženas Kinijoje ir gaminame jas mūsų pagrindinėje gamykloje Šenzenas. Mes didžiuojamės, kad turime labiausiai patyrusių ir sumanių amatininkų, kurie gamina geriausias „Pop up“ korteles.

Hot Tags: aukštos kokybės popierinė gimtadienio torto pop-up kortelė vaikui, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pigi, individualizuota, pagal užsakymą, BSCI / FSC

Tyrimo

You Might Also Like