Pop up kortelė draugams /

Pop up kortelė draugams / "Red Bus" atostogų kortelės šeimoms

Vieno langelio paslaugos: visa gamyba gali būti baigta spausdinant į foliją, gaminant garso modulį ir pakuojant gamykloje.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pop up kortelė draugams / "Red Bus" atostogų kortelės šeimoms


Kortelės istorija


pop up card23 (5).jpg


"Pop Up" kortelė draugams / "Red Bus" atostogų kortelės šeimoms: sveikinimo atvirukas visada išreiškia šiek tiek laimingus jausmus, tačiau šios kortelės viršelyje šuo ir kiaulė verkia. Priežastis yra labai paprasta, jų draugai - pelė eina į autobusą, jie ketina atskirti. Kaip mieli gyvūnai, atsisveikinimas yra sunkus dalykas, kurį turime išgyventi. Mes visada sakome pasimatymą draugams, klasės draugams ir šeimoms, tai nėra geras laikas, net verčia mus verkti. Kai laikas atsiskirti, kortelė yra geras būdas perduoti savo jausmus. Pasakykite jam, kad niekada nepamiršite dienų, kurias praleidžiate kartuPrekė

Pop up atsiminimai kortelė

Medžiaga

Ofsetinis popierius, meno popierius, dengtas popierius

Spausdinimas

CMYK arba PMS spausdinimas

Dydis

A4 arba pritaikyta

Paviršiaus apdaila

Nėra arba pritaikyta (karšto štampavimo, įspaudimo, blizgesio)

Uostas

Honkongas / Shengzhen

QC kelias

Kiekvienas produktas patikrina 100%.packing and shipping.jpgKompanijos informacija

 

Shengzhen Winpsheng Craft Co, Ltd "yra įsikūrusi Shengzhen, Guangdong.A 12 metų patirtį kompanija,

Pagrindiniai produktai yra popierinės ir elektroninės kortelės.


factory 2.jpg


Blob.png


Turgus

Blob.pngDUK


Q1: Kokių spausdintuvų turite?
A: Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvus ir interneto spausdinimo spausdintuvus. Pagal skirtingus kiekius, spausdinimui naudojame skirtingus spausdintuvus. Galite gauti konkurencingą kainą.


2 klausimas: kiek dienų bus baigti mėginiai? Kaip apie masinės gamybos?

1. Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums pavyzdžių, paprastai juos sutvarkysime per 3-7 darbo dienas, galutinio produkto pavyzdys priimtinas. 2. Masinių gaminių gamybos laikas, atsižvelgiant į jūsų užsakymų kiekį, apdailą ir pan., Paprastai yra 7-10 darbo dienų.


3 klausimas: kada galiu gauti užklausą dėl citatos?

A: Paprastai citata bus išsiųsta jums per vieną darbo dieną, kai bus išsiaiškinta visa informacija apie produktus. Jei kas nors skubiai, mes galime pasiūlyti jums per 2 valandas, remiantis visa pateikta informacija.


Q4. Kaip užsisakyti?

1). Tyrimas elektroniniu paštu ar telefonu arba kitais būdais iš pradžių, pasakykite man savo reikalavimą (pavyzdžiui, dydis, medžiaga ir kiekis).

2). Tada atsiųskite man savo dizainą (AI / CDR / FDF / PSD, aukštesnė nei 300dpi). Ar galime padėti jums sukurti dizainą.

3). Po to, kai patvirtinsite galutinį failą ir kainą, bus pateiktas oficialus PI

4). Gamyba bus suformuota, kai bus sumokėta. (Gamybos laikas - 7 darbo dienos)


Q5. Koks yra produkto dydis?

Mes gaminame pagal užsakymą bet kokį dydį, kurį galime pagaminti pagal jūsų poreikius. Todėl, kaip jūs žinote, jūsų dydis priklauso nuo jūsų dydžio, kainos dydis yra skirtingas, prašau leiskite man žinoti, koks dydis bus jūsų reikalavimas? Jei neturite produkto dydžio idėjos, mes galime pasiūlyti jums ir dydį.Hot Tags: Pop up kortelė draugams / raudonos autobusų atsisveikinimo kortelės šeimoms, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like