Pop up funny tortas Gimtadienio sveikinimo atvirukas 18-am jaunam žmogui

Pop up funny tortas Gimtadienio sveikinimo atvirukas 18-am jaunam žmogui

Sertifikatai: mes perduodame FSC, BSCI, GSV ir ISO, kurie gali garantuoti jūsų krovinius ir pinigus saugiai Greitas pristatymo laikas: turime penkias automatines gamybos linijas, kurios užtikrina greitą pristatymo laiką.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pop up funny tortas gimtadienio sveikinimo atvirukas 18-me jaunuoliui


Kortelės istorija

pop up cards handmade

Pop up funny tortas gimtadienio sveikinimo atvirukas 18-am jaunuoliui: 18-asis gimtadienis yra svarbi diena, mažasis berniukas tampa suaugusiu. Nuostabus gyvenimas tik prasideda, nuotykis laukia jo. Tačiau tuo pačiu metu jis paliks mokyklą ir šeimą, paliks apsaugą nuo mokytojų ir šeimų. Taigi bus iššūkių, bet drąsūs berniukai niekada to nepatiria. Kuo daugiau kenčia jie, tuo greičiau jie auga. Ši juokinga kortelė yra jam, pasakykite jam, kad mėgaukitės gyvenimu ateityje.Prekė

Pop Up 18. Gimimo sveikinimo atvirukas

Medžiaga

Ofsetinis popierius, meno popierius, dengtas popierius

Spausdinimas

CMYK arba PMS spausdinimas

Dydis

A4 arba pritaikyta

Paviršiaus apdaila

Nėra arba pritaikyta (karšto štampavimo, įspaudimo, blizgesio)

Uostas

Honkongas / Shengzhen

QC kelias

Kiekvienas produktas patikrina 100%.Pop-up kortelių idėjų gimtadienisKompanijos informacija

 

Shengzhen Winpsheng Craft Co, Ltd "yra įsikūrusi Shengzhen, Guangdong.A 12 metų patirtį kompanija,

Pagrindiniai produktai yra popierinės ir elektroninės kortelės.


3d pop up birthday cards


3d popup kortelė


Turgus

Pop-up kortelės įmonėDUK


1. Ar galiu gauti kitus elementus, kad jie atitiktų mano kvietimus?

Taip, mes galime koordinuoti bet kokį kvietimų pasirinkimą, pvz., Žymes, išsaugoti datą, kortelių vietą, programą, meniu, skelbimus, ačiū kortelę ir dar daugiau. Net jei jūs nematote, kad jie rodomi svetainėje, mes galime jas padaryti.2. Kiek dienų bus bandiniai? O kaip apie masinę gamybą?
- Paprastai 3-5 paras mėginių gamybai.
-Mazinės gamybos pradžios laikas priklausys nuo kiekio, gamybos meno ir tt FYI, 8-12 dienų 30000pcs pirkinių krepšiai.3. Kas mes esame? Kokie yra mūsų pagrindiniai produktai?
Esame individualus gamintojas ir patikimas spausdinimo ir pakavimo tiekėjas su 13 metų patirtimi.
Mūsų pašto produktai yra popieriniai sveikinimo atvirukai, gofruotojo dėžutė, popierinis maišas, etiketė ir lipdukas, lizdinė kortelė, dovanų dėžutė, brošiūra ir kt. Individualūs produktai yra daugybe.4. Ar galite mums daryti dizainą?

Taip, turime profesionalią komandą, turinčią turtingą popierinių kortelių ar "hangtag" dizaino ir gamybos patirtį. Tiesiog pasakykite mums savo idėją, mes padėsime įgyvendinti jūsų idėją į puikią popierinę kortelę ar "hangtag".5: kaip paruošti savo meno kūrinius failus spausdinti?

Meno kūrinio formatas gali būti AI, PDF, CDR, PSD. Norint išvengti bet kokio galimo jūsų produkcijos uždelstumo, prieš pateikdami savo kūrinius labai rekomenduotume patikrinti meno kūrinių reikalavimus.
Hot Tags: Pop up funny tortas gimtadienio atvirukas 18-am jaunuoliui, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like