Pop Up rankų darbo kortelė / 50-osios vestuvių metinės sveikinimo atvirukai

Pop Up rankų darbo kortelė / 50-osios vestuvių metinės sveikinimo atvirukai

Įsteigti profesionalų valdymo komandą ir standartizuotą valdymo procesą, kad klientams būtų suteiktas visas projekto valdymo procesas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pop up handmade 50th Wedding Anniversary Card

IMG_20160607_172016.jpg

Popierius: 250 gm padengtas popierius

Dydis: 166 × 116 mm

Spalva: 4 spalvų spausdinimas

Forma: stačiakampis

Paviršius: matinis laminavimas

Naudojimas: dovana

Parinkties laikas: per 5-6 dienas

OEM & ODM: Sveiki


Kortelės istorija

Pop Up rankų darbo kortelė / 50-osios vestuvių metinės sveikinimo atvirukai: žmonės visada sako, kad meilė tęsiasi amžinai, tačiau laikas visada suskaidys daug porų. Vyrui ir žmonai labai sunku praeiti ilgą laiką, taigi auksinės vestuvės yra tikrai prasminga diena švęsti. Poros nusipelno geriausių palaiminimų.

Pakavimas ir shipping.jpg


Kompanijos informacija

       

Mes turime perduoti BSCI, FSC, GSV, ISO sertifikavimo gaires ir mūsų griežtą kokybės kontrolės sistemą. Turi savo 5C spausdinimo mašiną, karšto folijos mašina, įspaudimo mašina, lazerio pjovimo mašinos ir tt Visi mūsų produktai yra eksportuojami, Europoje, Japonijoje ir UPS yra mūsų pagrindinė rinka. Gera kokybė, kūrybingumas ir profesionalumas yra mūsų jėga. Mes sukūrėme stabilius bendradarbiavimo santykius su daugybe patikimų tiekėjų, yra profesionali komanda, dirbanti su dideliu efektyvumu, pasirengusi aptarnauti klientus visame pasaulyje su dideliu aistra.

Mūsų šūkis "Together Everyone Achieve More".


DUK

1. Kas mes esame? Kokie yra mūsų pagrindiniai produktai?
Esame individualus gamintojas ir patikimas spausdinimo ir pakavimo tiekėjas su 13 metų patirtimi.
Mūsų pašto produktai yra popieriniai sveikinimo atvirukai, gofruotoji dėžutė, popierinis maišas, etiketė ir lipdukas, lizdinė plokštelė, dovanų dėžutė, brošiūra ir tt Individualūs gaminiai yra daugybe.


2. Kokią informaciją turėčiau pranešti, jei noriu gauti citatą?
-Produktų dydis (ilgis x plotis x aukštis)
- medžiagos ir paviršiaus apdorojimas.
- Spausdinimo spalvos.
- Kiekis.
-Jei tai įmanoma, pateikite nuotraukas ar dizaino schemą, skirtą patikrinti. Pavyzdžiai bus geriausiai išsiaiškinti. Jei ne, mes rekomenduosime atitinkamus produktus su išsamiomis nuorodomis.


3. Ar galiu gauti kitus elementus, kad jie atitiktų mano kvietimus?

Taip, mes galime koordinuoti bet kokį kvietimų pasirinkimą, pvz., Žymes, išsaugoti datą, kortelių vietą, programą, meniu, skelbimus, ačiū kortelę ir dar daugiau. Net jei jūs nematote, kad jie rodomi svetainėje, mes galime jas padaryti.


4. Kaip jūsų įmonė atlieka kokybės kontrolę?

Kokybė priklauso nuo kainos, turime tūkstančius produktų, negalime pažadėti, kad visi produktai yra tokios pačios kokybės, nes mums reikia patenkinti įvairius klientų reikalavimus, kai kurie klientai turi aukštą kokybę, kai kuriems klientams reikalinga maža kaina, tai yra Pagal savo reikalavimus!
Hot Tags: Pop up handmade card / 50th vestuvių jubiliejaus atvirukas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like