Valentino dienos vyšnių žiedų 3D Pop Up rankų darbo sveikinimo atvirutė

Tai Valentino dienos rankų darbo sveikinimo atvirutė. Kortelės dangtelis daugiausia yra rožinės spalvos, o viršelio viduryje yra 2D lazeriu iškirptas žalios vyšnios medžio raštas, po medžiu parašyta „su meile“. Atidarykite kortelę, vidinis kortelės puslapis yra žalias, o vidinio lapo viduryje yra 3D lazeriu iškirptas rožinis vyšninis medis. Tai yra dviejų plokščių vyšnių medžių raštų sujungimas. Aplink medį yra balta tvora. Šalia jo buvo bučiuojanti pora, atrodanti labai miela.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės aprašymas


ROMANTINĖ DOVANA: Įsivaizduokite jų šypseną, gavę šią vyšninių žiedų 3D iššokantį atviruką, kuris galbūt yra vienas romantiškiausių būdų išreikšti savo meilę. Nebijokite išreikšti savo jausmų, jie nusipelno geriausio!

NEMOKAMA POP UP KORTELĖ: Šios kortelės priekyje yra lazeriu išpjaustyta vystančio vyšnies, subtilių žiedlapių ir įsimylėjusios poros iliustracija; Atidarius kortelę, matomas nuostabus rožinis vyšnių žiedų medis, pilnai žydėjęs ir įsimylėjęs.

Rankų darbo kortelė: Visiškai rankų darbo, aukštos kokybės. Unikali ir išskirtinė pop-up kortelė yra puiki dovana vyrui, žmonai, vaikinui ir merginai, draugams ar tėvams.

TINKAMAS BET KOKIAM SPRENDIMUI: Mūsų pop-up kortelių gražių vyšnių žiedų dizainas tinka beveik visoms progoms ir tikslams. Ši meilės kupina kortelė yra tokia prasminga, kokia yra ypatinga vestuvių ceremonijos, gimtadienio, jubiliejaus, Valentino dienos, sveikinimo ir kt.

PAKUOTĖS ĮSKAIČIUOJAMA: Ateikite su voku, kad jis būtų prabangesnis. Ir kortelėje yra pakankamai vietos, kad galėtumėte parašyti bet ką.


Produkto parametrai


3.jpg
Produkto pavadinimas: Valentino dienos vyšnių žiedas 3D pop-up rankinis sveikinimo atvirukas

Dydis: 116x166mm arba pritaikytas individualiems poreikiams

Proga: Valentino diena

Apdailos paviršius: Spausdinimas; 2D lazerio pjūvis; 3D lazerio pjūvis

Dizainas: priimtinasApie mus


2.jpg

Winpsheng Kaip šilta šeima. Apibrėžėme komandą „Kartu visi, pasiekiame daugiau“. Pardavimų komanda, tyrimų ir plėtros komanda, gamybos komanda yra didžiausias turtas mūsų įmonei. Dėl stiprios komandos galime stabiliai augti ir greitai vystytis.


Pakavimas


111packing.jpg

Įprastomis aplinkybėmis mūsų pakavimo būdas yra 1 vnt kortelė, vokas ir plastikinis maišelis kaip rinkinys, tada įdedami į vidinę ir išorinę dėžes pagal kliento pageidaujamą kiekį.


DUK


1 klausimas: ar viskas gerai, jei klientas turi savo prekės pavadinimą?

A: Taip, nuoširdžiai laukiame.


2 klausimas: ar galite padaryti dizainą už mus?

A: Taip, mes turime savo dizainerių, kurie gali padėti sukurti dizainą.


3 klausimas: Kokios yra jūsų kainos sąlygos?

A: EXW, FOB, DDP.


4 klausimas: koks yra jūsų mokėjimo terminas?

A: 30% užstatas iš anksto, 70% likutis prieš pristatymą.


5 klausimas: Kaip aš galiu paimti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

A: Galite atsiųsti mums savo produktų reikalavimus, tada mes parengiame pritaikytą pavyzdį ir išsiųsime jį jums išreikšdami.

Hot Tags: Valentino dienos vyšnių žiedas 3d pop-up rankų darbo sveikinimo atvirukas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pigus, individualizuotas, individualus, BSCI / FSC

Tyrimo

You Might Also Like