Didmeninė 30-oji gimtoji rankų darbo Pop Up Popieriaus atvirukai

Didmeninė 30-oji gimtoji rankų darbo Pop Up Popieriaus atvirukai

1.Iš gamyklos pastatas ir mašinos, kad kainos būtų konkurencingos. 2.Kiekvienas ir pagrįstas atsakymas 3.We vykdyti griežtą patikrinimą užtikrinti aukštą kokybę QC
Pokalbis dabar

Informacija apie

Didmeninė 30-oji gimtoji rankų darbo Pop Up Popieriaus atvirukai


pop up card2 (2).jpg


Prekė

Pop up gimtadienio atvirukai

Medžiaga

Ofsetinis popierius, meno popierius, dengtas popierius

Spausdinimas

CMYK arba PMS spausdinimas

Dydis

A4 arba pritaikyta

Paviršiaus apdaila

Nėra arba pritaikyta (karšto štampavimo, įspaudimo, blizgesio)

Uostas

Honkongas / Shengzhen

QC kelias

Kiekvienas produktas patikrina 100%.


Kortelės istorija

Didmeninės 30-osios gimtadienio rankinės Pop Up Popieriaus Greeting Cards: 30-asis gimtadienis yra svarbi diena vyrui, po kovos daugiau nei dešimt metų, jie gali turėti gerą karjerą, savo namą ir šiltą šeimą, be to, pats brangiausias yra tas, kad Jie turi savo tikslą. Turėtume pasakyti jiems, jie yra puikūs.


Kiti produktai

马脸 5 号 .jpg


Kompanijos informacija

Winpsheng daugiausia dėmesio skiria popieriaus amatų produktams jau daugiau nei 14 metų Kinijoje. Mes pradėjome kaip nedidelė operacija, bet dabar ji tapo viena iš pirmaujančių tiekėjų Kinijoje.

Šiandien Winpsheng buvo vienas iš didžiausių gamintojų kokybės atviruko daiktų su / be elektroninių, pavyzdžiui, rankų darbo sveikinimo atvirukas, muzikos atvirukas, LED atvirukas, 3D pop up sveikinimo atvirukas ...Turgus


DUK

1. kokį popierių galima spausdinti?

Meno popierius suteikia geriausią spalvų ir dizaino kokybę. Mes taip pat galime pateikti kitą specialų popierių, pavyzdžiui, juodą kortelę, baltą kortelę, ofsetinį popierių ir PU odą ir tt


2, Ar galėtum sukurti mane?

Taip, mes galime. Pagal jūsų reikalavimą, galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba jūsų idėjas. Fono spalva yra jūsų pasirinkta, bet kokia yra spalva. Mūsų profesionalus dizaineris gali jums sukurti dizainą.


3. Kiek laiko užtruks mano užsakymas?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada rekomenduojame gamybos laiką prieš užsakymą. Jei turite skubų terminą ir pamatysime, ką mes galime padaryti.


4. Kaip galiu pateikti užsakymą?

Galite susisiekti su bet kuriuo mūsų pardavimų klientu pagal užsakymą. Pateikite savo reikalavimus išsamiau kaip įmanoma aiškiau. Taigi pirmą kartą galime išsiųsti pasiūlymą. Jei norite kurti ar tolesnė diskusija, geriau kreiptis į mus su "Alibaba", "Skype", "Email", "WhatsAPP" ar kitų akimirksniu prekybos tvarkytuvu, jei vėluojama.


5. Jei produktams būdingos kokybiškos problemos, kaip su juo spręsite?

Prieš gabenimą kiekvieną gamybos ir gatavų produktų gamybos etapą tikrins QC departamentas. Jei dėl mūsų sukurtų produktų kokybės problemų mes pateiksime pakaitinę paslaugą.
Hot Tags: Didmeninė 30 gimtadienio rankų darbo pop-up popieriaus sveikinimo atvirukai, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like