Vestuvių kvietimas 3d pop-up kortelės dizainas

OEM dizainas ir nemokamas pavyzdys 1. Dydis: 116x166mm 2. Popierius: 220-260 gm specialus popierius 3. Paviršiaus apdaila: Lazerinis pjovimas, karšta folija. 4. Pakuotė: 1 vnt
Pokalbis dabar

Informacija apie

Vestuvių kvietimas 3d pop-up kortelės dizainoKortelės paviršiuje jis skiriasi pagal klientų poreikius, pvz., Blizgus / matinis laminavimas, karšto štampavimo, įspaudimo, UV dangos, flokavimo, blizgesio ir kt.

Taip pat galime atlikti įvairius priedus ant medinių paukščių, plastiko / popieriaus gėlių, deimantų ir pan.3D atvirukų gamybos procesas:


1 etapas: žaliavų tyrimas: prieš patekiant į sandėlį, įskaitant popierių, priedus ir tt, visos žaliavos turi būti išbandytos 100%.

2 žingsnis: popieriaus pjovimas: popierius turi būti nupjautas darbuotojui pagal gamybos reikalavimus prieš spausdinimą.3 žingsnis: Spausdinimas: visos kortelės spausdinamos mašinomis, kurias galite pasirinkti iš CMYK arba PANTONE spalvos.

4 žingsnis: Paviršiaus finis: Visi spausdinimo popieriai bus blizgus laminavimas, matinis laminavimas, karšto štampavimo, UV, blizgesys, flokavimas pagal kliento reikalavimą.

5 žingsnis: „Die Cut“ produktai: ir tada jis bus supjaustytas visų formų, pavyzdžiui, stačiakampio, kvadrato, širdies formos, specialios formos ir kt.

6 žingsnis. Kortelių gamyba: darbuotojai juos pavers visomis kortelėmis, kurios yra rankų darbo atvirukai, pop-up kortelės, lazerinės kortelės ir pan.

7 žingsnis: gatavų gaminių tikrinimas: QC patikrins korteles po vieną, kad užtikrintų, jog visos kortelės yra geros.

8 žingsnis: Pakuotė: paprastai kortelės pakuotė yra 1 vnt / polibag + vokas, tada įdėkite kortelę į vidinį dėžutę ir pagrindinį dėžutę (B / B WAVE PAPER), kad apsaugotumėte produktus transportavimo metu.


Mūsų privalumai

1. Per 12 metų sutelkkite dėmesį į popierinius amatus su elektroniniais, pvz., Visų rūšių muzikos atvirukai, LED šviesos ar pluošto muzikos kortelės, įrašomos kortelės, muzikos popieriaus dėžutės ir muzikos popieriaus užrašų knygelės.

2. Stiprus vystymosi ir pardavimo pajėgumas: 8 inžinieriai ir 12 pardavimų komanda, turintys didelę patirtį, padės jums išspręsti viską, kas yra kūrimo ir aptarnavimo metu. Jei suteikiate mums tik idėją, mes galime tai padaryti tikrais produktais.

3. „Vieno langelio“ paslauga: visa gamyba gali būti baigta nuo spausdinimo iki folijos, garso modulio ir pakavimo mūsų sandėlyje.

Mes turime savo spausdinimo mašiną, karšto štampavimo mašiną, štampuotą mašiną, popieriaus pjaustymo mašiną ir plokščią mašiną ir kt.

4. Kokybės garantija: 100 proc. Mes turime daugiau nei 3 laiko patikrinimus nuo medžiagos iki gatavų prekių, įskaitant IQC, PQC, PQA.

5. Sertifikatai: jie gali garantuoti Jūsų krovinius ir pinigus, kaip FSC, BSCI, GSV ir ISO.

6. Greitas pristatymo laikas: turime penkias automatines gamybos linijas, kad būtų užtikrintas greitas pristatymo laikas, vienas tik Japonijos klientų muzikos atvirukai.


DUK


Q1: Koks yra jūsų MOQ?
A: Paprastai tai yra 500 vnt.

Q2: Kokie failai yra priimtini spausdinimui?
A: AI, CDR, PSD, PDF, INDD, EPS ir kt

Q3: Koks jūsų mokėjimo terminas?
A: Mes priimame toliau nurodytas mokėjimo sąlygas:
1. 30% indėlio TT prieš masinę gamybą, subalansuoti TT prieš pristatymą;
2.L / C matant
3.Paypal

K4: Kaip ilgai mėginiai?
A: 5-7 dienos.

K5: Koks yra jūsų laikas masinei gamybai?
A: Paprastai 15–30 dienų po mėginio patvirtinimo. Tikslus pradžios laikas priklauso nuo produkto ir užsakymo kiekio

Hot Tags: vestuvių kvietimas 3d pop-up kortelių dizainas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like