2019 m. Žibintų festivalis

- Feb 19, 2019-

Šiandien yra 2019 m. Lempų šventė. Tą dieną švenčiami trys garsūs užsiėmimai.

Yuanxiao yra ypatingas Laterio festivalio maistas. Manoma, kad Yuanxiao yra pavadintas pagal rūmų tarnaitę Yuanxiao iš Han dinastijos imperatoriaus Wu Di. Yuanxiao yra saldus koldūnai, pagaminti su lipniais ryžių miltais, pripildytais saldus įdaru. Ir šventė pavadinta garsiuoju svogūnu. Labai lengva virti - paprasčiausiai išmeskite juos į verdančio vandens puodą keletą minučių - ir valgykite kaip desertą.

„Atspindintis žibintų mįslės“ yra esminė festivalio dalis. Žibintuvėlių savininkai rašo popieriaus lapelius mįslėmis ir įdėti juos į žibintus. Jei lankytojai turi sprendimus dėl mįslių, jie gali ištraukti popierių ir eiti į žibintų savininkus, kad patikrintų jų atsakymą. Jei jie teisūs, jie gaus nedidelę dovaną. Veikla atsirado žmonių džiaugsmu dainų dinastijoje (960-1279). Kadangi mįslė yra įdomi ir išmintinga, ji tapo populiari visuose socialiniuose sluoksniuose.

Festivalio dienos metu pasirodys spektakliai, tokie kaip drakono žibintų šokis, liūto šokis, sausumos valtinis šokis, šokis šokti, pėsčiomis pėsčiomis ir statant būgnus šokių metu. Naktį, išskyrus nuostabius žibintus, fejerverkai sudaro gražią sceną. Dauguma šeimų užpildo kai kuriuos fejerverkus iš Pavasario festivalio ir leiskite jiems išeiti į Žibintų festivalį. Kai kurios savivaldybės netgi organizuos fejerverkų vakarėlį. Naktį, kai į Naujųjų Metų laikotarpį patenka pirmasis pilnas mėnulis, žmonės iš tiesų tampa apsvaigę nuo įspūdingų fejerverkų ir ryškaus mėnulio danguje.